SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO Minifigures

Cała kolekcja minifigurek LEGO w jednym miejscu ✅Mnóstwo zabawy w niskiej cenie ✅ Sprawdź!

Czy istnieje coś równie dobrego, jak klocki LEGO? Tak – minifigurki LEGO! Każda seria to wyjątkowe, zabawne postacie zamknięte w tajemniczych torebeczkach. Którą z nich wylosujesz? Przekonaj się! Minifigurki LEGO idealnie nadają się i do zabawy, i do kolekcjonowania. Łącz je z kultowymi klockami i kreuj nowe, interesujące światy.

Minifigurki LEGO

LEGO Minifigures zapewniają nowe możliwości zabawy i pobudzają kreatywność wszystkich fanów i kolekcjonerów LEGO. Są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku (dorosłych też, w końcu nigdy nie jest się za starym na zabawę, prawda?). Zbieraj i wprowadzaj inspirujące, nowe postacie do swojego świata LEGO. Odgrywaj własne scenki, wymyślaj historie i odtwarzaj momenty z ulubionych filmów. Niepozorne LEGO Minifigures to morze różnych możliwości! Sięgnij po figurki Harry Potter, City, Batman, Spider-Man, Ninjago, by uzupełnić zestawy, które już posiadasz. Wśród produktów możesz znaleźć też propozycje nieco bardziej uniwersalne, skupione wokół określonych tematów: policja, wesołe miasteczko czy lato.

Klocki LEGO Minifigures – owiane tajemnicą

Każda z doskonale wykonanych, bardzo szczegółowych minifigur LEGO znajduje się w szczelnie zamkniętej, tajemniczej torebce, z co najmniej jednym akcesorium do zabawy, a także ulotką kolekcjonerską. To świetny prezent dla chłopców i dziewczynek od 5 roku życia, a także starszych fanów kultowych klocków. Zabawa zaczyna się od otwarcia torebki i złożenia minifigurki. LEGO dołącza do nich oczywiście instrukcje, które ułatwiają konstruowanie. Poczuj frajdę z tworzenia własnej postaci!

Na czym opiera się wyjątkowość wszystkich serii LEGO Minifigures?

W kolekcji LEGO Minifigures znajdziesz postacie, na które nie miałeś wcześniej okazji natknąć się podczas zabawy zestawami. Możesz stworzyć z nich nową kolekcję, albo wprowadzić do wykreowanego już wcześniej z klocków świata. Małą figurkę można włożyć do kieszonki, albo plecaka i zabrać ze sobą wszędzie. Jest zawsze gotowa do akcji! Klocki LEGO Minifigures zasilane są wyobraźnią dzieci. Nie mają elementów elektronicznych, dlatego wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy i uczą rozwiązywania problemów. Ponadto dają radość z samodzielnego wymyślania nowych scenariuszy. Dla każdej minifigury LEGO dzieci mogą opracować nową historię i bawić się w odgrywanie ról. W pojedynkę, czy z przyjaciółmi, radość gwarantowana!

Bezpieczeństwo minifigur LEGO

Wszystkie serie LEGO Minifigures, ze względu na swój rozmiar i poziom skomplikowania, przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Spełniają najwyższe branżowe kryteria jakości. Poszczególne elementy doskonale do siebie pasują, dzięki czemu łatwo je łączyć i rozdzielać. Są również kompatybilne z wszystkimi seriami LEGO. Minifigures poddaje się rygorystycznym testom: upuszcza je, zgniata, skręca, podgrzewa, zgina, rysuje i rozciąga. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda z nich ma najwyższą jakość i jest bezpieczna.

LEGO Minifigures cena

Ceny LEGO Minifigures należą do najniższych, jeśli chodzi o produkty tej marki. Koszt jednej figurki to kilkanaście złotych. Niewielkim nakładem finansowym można więc uzbierać pokaźną kolekcję, która wzbogaci nawet najprostszy zestaw klocków. Dzięki licznym akcjom rabatowym i promocyjnym, upolujesz je w Gandalfie w naprawdę niskich cenach. LEGO Minifigures to fajny drobiazg, który warto podarować małemu i dużemu fanowi zabawek tej marki. Jeżeli nie możesz się doczekać rozszerzenia kolekcji o kolejne figurki, zaglądaj do zakładki Zapowiedzi, gdzie informujemy o zbliżających się premierach nowych zabawek. Wszelkie cenowe okazje znajdziesz z kolei w zakładce Promocje. Informujemy o nich również w naszym newsletterze – warto się zapisać! Posiadasz już minifigurki LEGO? Podziel się swoimi wrażeniami z innymi użytkownikami i napisz recenzję. Najlepsze z nich nagradzamy co tydzień atrakcyjnymi upominkami.


... ...