LEGO Architecture: klocki, zestawy małe i duże | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO Architecture

Biały Dom w Twoim salonie? A może wieża Eiffla w sypialni? Jeżeli masz słabość do architektury, albo chciałbyś codziennie przenosić się w czasie i przestrzeni, wystarczy sięgnąć po kultowe klocki! LEGO Architecture to seria, która oferuje najsłynniejsze obiekty z całego świata. Od popularnych budynków, po bardziej wyjątkowe opcje, jak panoramy wielkich miast. Zostań architektem z LEGO i samodzielnie stwórz wspaniały dodatek do Twojego domu lub biura! 

Architektura? LEGO sprawi, że ją pokochasz

Dzięki wyjątkowym zestawom klocków LEGO Architecture możesz poznać historię architektury. Dowiedzieć się więcej o najważniejszych stylach, takich jak neoklasycyzm, art deco, modernizm, postmodernizm, eklektyzm. Poszukać inspiracji w miniaturowych reprodukcjach budynków z całego świata. Wystarczy postępować według prostych instrukcji, by zbudować modele prezentujące kilkanaście najważniejszych styli architektonicznych. Wybierz zestawy LEGO Architecture, złóż parę klocków i poszerz swoją wiedzę w ciekawy sposób!

Zostań architektem z LEGO

Marzysz o byciu architektem? A może chciałbyś zainspirować swoje dziecko do studiowania architektury? LEGO mogą okazać się w tej sytuacji nieocenione. Klocki pozwalają nie tylko odtwarzać słynne obiekty i poznawać style architektoniczne, ale także rozwijać wyobraźnię przestrzenną i zachęcają do konstruowania swoich budowli. Dla przyszłych architektów LEGO przygotowało na przykład zestaw monochromatycznych klocków wraz z inspirującym przewodnikiem, dzięki którym można swoje marzenia zamienić w rzeczywistość (choć raczej miniaturową). Dzięki LEGO Architecture poznasz podstawy projektowania architektonicznego, uwolnisz swojego wewnętrznego kreatora i odkryjesz świat nieskończonych możliwości twórczych.

Klocki LEGO Architecture – cały świat w Twoim domu

W różnych zakątkach Ziemi znajdziesz różne perełki architektury. LEGO przygotowało zestawy, dzięki którym możesz stworzyć ich repliki i mieć je wszystkie pod swoim dachem. Zaproś do zabawy rodzinę lub znajomych i wspólnymi siłami zbudujcie Biały Dom, Empire State Building, Statuę Wolności albo Burj Khalifa. Jako architekt LEGO, dzięki wyjątkowym klockom odtworzysz także panoramy największych miast. Czekają na Ciebie m.in. San Francisco, Londyn, Paryż, Las Vegas, Nowy Jork, Dubaj, Tokio czy Szanghaj. Z zestawami LEGO Architecture wrócisz pamięcią do swoich najlepszych podróży. Zakochałeś się w stolicy Francji? Mała wieża Eiffela będzie codziennie przypominać Ci smak chrupiących croissantów i wąskie uliczki Montmartre. Klocki LEGO Architecture mogą również stać się inspiracją do kolejnych podróży. Sprawdź, czy autorom poszczególnych zestawów udało się właściwie odwzorować styl poszczególnych budowli i atrakcyjność panoram.

Co znajdziesz w zestawach LEGO Architecture?

Zestawy LEGO Architecture zawierają od kilkuset do nawet kilku tysięcy elementów. Oprócz klocków o przeróżnych kształtach i kolorach, znajdziesz w nich także broszury z informacjami o architekturze i historii każdego obiektu. W przypadku panoram w zestawach znajdują się podstawki z nazwami miast, a w przypadku budowli – plakietki. Perełki architektury LEGO przeznaczone są dla nieco starszych użytkowników, ze względu na stopień skomplikowania. Na przykład Trafalgar Square mogą zbudować 12-latkowie, ale już Biały Dom dedykowany jest osobom pełnoletnim. Na szczęście w pudełku czeka na Ciebie również szczegółowa instrukcja, dzięki której złożenie zestawu nie powinno sprawiać problemów. Zestawy klocków LEGO Architecture, podobnie jak wszystkie inne, przechodzą rygorystyczną kontrolę. Masz więc pewność, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Miniaturowa budowla pozostanie z Tobą na lata.  


Ułóż wymarzony świat z ponadczasowych klocków. Wśród różnych modeli LEGO znajdziesz te o tematyce: LEGO Architecture. Najnowsze zestawy łączą tradycję z innowacją, by w najwyższym stopniu zadowolić fanów kultowych klocków. Ilość zestawów w LEGO Architecture to: 7. – każdy z nich ma niezwykle korzystną cenę. Popularne zestawy w Gandalf.com.pl oferujemy ze zniżkami nawet do 25%.


LEGO

 
 
z2