LEGO NINJAGO | sklep z klockami lego Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO Ninjago

Szeroki wybór zestawów LEGO Nijnago ⭐Niskie ceny i ekspresowa dostawa ⭐Sprawdź!

Wkrocz do urzekającego świata LEGO Ninjago, w którym drużyna młodych, odważnych ninja stawia czoło siłom zła. Twoje dziecko pokocha odgrywanie ról i przeżywanie ekscytujących i zróżnicowanych przygód. Zestawy umożliwiają tworzenie niesamowicie szczegółowych modeli. Zawierają wszystkie postacie, smoki, świątynie czy uzbrojone pojazdy z popularnego serialu telewizyjnego LEGO Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu.

LEGO ninja – klocki dla fanów i nie tylko

Premiera klocków LEGO z ninja miała miejsce w 2011 roku, kiedy to zadebiutował również wspomniany już serial. Od tamtego czasu regularnie pojawiają się nowe zestawy. LEGO Ninjago są kompatybilne z innymi zabawkami konstrukcyjnymi tej marki. Dzięki temu można dowolnie łączyć różne światy, proponowane przez autorów kultowych klocków. Sprawdź, dokąd zaprowadzi Cię Twoja wyobraźnia. Może ninja wezmą udział w gwiezdnych wojnach? Albo ocalą krainę LEGO City?  

Ninjago zestawy – co znajdziesz w pudełku?

W ofercie Gandalfa znajdziesz zestawy Ninjago dedykowane już 4-latkom. Wraz z liczbą elementów oraz poziomem trudności, wzrasta też minimalny wiek użytkownika. Wiele z nich przeznaczonych jest dla dzieci od lat 9. W pudełkach mieści się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy klocków LEGO, ninja – minifigurki, a także różnego rodzaju pojazdy, mechanizmy i akcesoria, takie jak broń. Do zestawów dołączane są instrukcje, które ułatwiają konstruowanie. W razie, gdybyś nie mógł poradzić sobie z którymś etapem, możesz skorzystać także z pomocy aplikacji LEGO Life. Dodane tam ekstra instrukcje można łatwo powiększać i obracać. W trybie podglądu zwizualizujesz budowany model, co pozwoli na jego skonstruowanie nawet najmłodszym.

Klocki LEGO Ninjago – dlaczego warto?

Dzięki zestawom LEGO Ninjago, po obejrzeniu serialu czy filmu, dzieci mogą odtwarzać najciekawsze sceny, wcielając się w ulubione postacie. To dobry sposób, by oderwać je od ekranu i zachęcić do wykorzystywania wyobraźni. Cole, Jay, a może Zane? Odgrywając role, zaangażują się w walkę z siłami zła. Wciągający jest także sam proces konstruowania zabawek. To angażujące wyzwanie spodoba się użytkownikom w różnym wieku. Klocki LEGO Ninjago to zarówno duże zestawy konstrukcyjne z wieloma elementami, jak i zwykłe minifigurki drużyny ninja. Zabawki te promują też wiele pozytywnych zachowań i koncepcji, m.in. wiarę w siebie, pomaganie innym i wykorzystywanie w pełni swojego potencjału.

Zestawy LEGO Ninjago – postacie

Główni bohaterowie zestawów Ninjago to drużyna młodych ninja. Ich mentorem jest Mistrz Wu. Uczy ninja wiary w siebie oraz bycia zdyscyplinowanym i silnym. W skład drużyny LEGO Ninjago wchodzą:

- Kai, Ninja Ognia – ubrany w czerwoną zbroję ze swoim zaufanym mieczem, Kai jest jednym z przywódców drużyny. Umiejętnie prowadzi ją dzięki swojemu poczuciu sprawiedliwości i wrodzonej odwadze.

- Zane, Ninja Lodu – pierwszy robot ninja Nindroid, stworzony przez dr Juliena. Z czasem ewoluował w Ninję Lodu i kluczowego członka zespołu. Nieustraszony wojownik, chce nieść pomoc innym i zapewnić pokój.

- Jay, Ninja Błyskawic – zwinny i dynamiczny, wykorzystuje swoją moc, by zwyciężać w bitwach. Jest zabawny, swoimi żartami potrafi rozśmieszyć całą drużynę.

- Cole, Ninja Ziemi – syn tancerza, odmówił pójścia w ślady ojca i zamiast tego został zwerbowany jako ninja przez Mistrza Wu. Przepełniony mocą ziemi Cole jest szanowany za swoją siłę i odwagę.

- Nya, Ninja Wody – dzięki mistrzowskiemu opanowaniu tego żywiołu, jest niezwykle skuteczna w walce ze złymi najeźdźcami. Młodsza siostra Kaia i jedyna dziewczyna w zespole. Odważna i silna postać.  

- Lloyd, potężny Zielony Ninja - chociaż Lloyd urodził się jako syn mistrza Garmadona, postanowił podążać inną ścieżką i wypełnić swoje przeznaczenie: zostać zielonym ninja i najlepszym mistrzem Spinjitzu. Mądry i inspirujący lider.

- Garmadon – Syn Pierwszego Mistrza Spinjitzu i starszy brat Wu (trenera drużyny ninja). Życie Garmadona mogło potoczyć się zupełnie inaczej, ale jako dziecko został ugryziony przez żmiję i zatruty złem. Stał się watażką, którego celem jest sianie zniszczenia.

Ninjago i ich Spinjitzu

Spinjitzu to sztuka walki, która istnieje w świecie Ninjago. Polega na przywoływaniu równowagi duchowej i fizycznej podczas wirowania, dzięki czemu powstaje tornado energii elementarnej. Umiejętność ta odróżnia ninja od innych postaci ze świata Ninjago. Opanowanie Spinjitzu jest kluczowym krokiem do osiągnięcia prawdziwego potencjału. Kiedy się to uda, pokonywane są wszelkie przeszkody emocjonalne, które daną postać powstrzymują. Uzyskuje ona dostęp do maksymalnej możliwej ilości mocy żywiołów.


Ułóż wymarzony świat z ponadczasowych klocków. Wśród różnych modeli LEGO znajdziesz te o tematyce: LEGO NINJAGO. Najnowsze zestawy łączą tradycję z innowacją, by w najwyższym stopniu zadowolić fanów kultowych klocków. Ilość zestawów w LEGO NINJAGO to: 31. – każdy z nich ma niezwykle korzystną cenę. Popularne zestawy w Gandalf.com.pl oferujemy ze zniżkami nawet do 45%.


LEGO - promocja

 
image

Nowości - LEGO NINJAGO

z11
1 - 11 z 245 ofert