LEGO Friends: klocki, zestawy małe i duże | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

LEGO Friends    

Zestawy LEGO Friends dla małych konstruktorów czekają w Gandalfie w atrakcyjnych cenach! Oferujemy szeroki wybór i szybką dostawę. Kultowe klocki LEGO Friends dedykowane są dzieciom od 4 roku życia. Wakacyjny luz i czas spędzany z przyjaciółmi – któż z nas za nimi nie tęskni? Na szczęście dzięki charakterystycznej fioletowej serii lato znów zagości w Twoim domu. Luksusowy kemping, a może wózek z lodami… Ty wybierasz, gdzie chcesz przeżyć wakacyjne przygody w towarzystwie znajomych!

Klocki LEGO Friends – odwiedziny w Heartlake

Historie LEGO Friends rozgrywają się w miasteczku Heartlake. W samym jego centrum znajduje się jezioro w kształcie serca, a dookoła typowa zabudowa miejska. Biurowce, sklepy, hotele, szpital, park, plaża… Na terenach podmiejskich mieszkańcy jeżdżą konno, biwakują, żeglują czy wędrują. Heartlake jest zatem pełne miejsc, które dzieci znają z codziennego życia, ale też nowych, które mogą odkrywać. Z pomocą figurek LEGO Friends odgrywają role i tworzą coraz to nowsze scenariusze wydarzeń. Zdobywają wiedzę o funkcjonowaniu różnych instytucji i firm, uczą się opiekować zwierzętami i przeżywają niezwykłe przygody.

Zestawy LEGO Friends – bohaterki

Bohaterkami klocków LEGO Friends jest 5 przyjaciółek: Andrea, Emma, Olivia, Mia i Stephanie. Każda z nich ma inny charakter i osobowość. Niezależnie od sytuacji, wykorzystują one swoje mocne strony i kreatywność, aby uratować sytuację. Andrea jest pewna siebie, charyzmatyczna i zabawna. Urodzona piosenkarka i tancerka. Emma natomiast to postać niezwykle kreatywna. Radość czerpie z wyrażania siebie poprzez sztukę. Mia uwielbia zwierzęta, przyrodę i przebywanie na świeżym powietrzu. Jest także lojalna i szczera do bólu, naprawdę można na niej polegać. Inżynieria, programowanie, praca w laboratorium – to pasje Olivii. Jej bezgraniczna ciekawość i głód wiedzy sprawiają, że zawsze znajduje idealne, kreatywne rozwiązanie każdej trudnej sytuacji. Ostatnia z przyjaciółek, Stephanie, to miłośniczka sportu. Kocha swoje koleżanki tak samo, jak pływanie czy bieganie, co czyni ją idealną trenerką – pomocną, lojalną i motywującą. Dziewczyny z zestawów LEGO Friends mogą wcielać się w bardzo różne role – wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

LEGO Friends – małe zestawy

Na samym początku przygody z fioletową serią warto sięgnąć po małe zestawy LEGO Friends. W ten sposób sprawdzisz, czy miasteczko Heartlake i 5 przyjaciółek przypadną do gustu Twojemu dziecku. Za nieduże komplety, liczące kilkadziesiąt elementów, zapłacisz ok. 35-50 zł. Wśród małych zestawów LEGO Friends są na przykład kostki do zabawy Andrei, Mii, Olivii, Emmy i Stephanie. Zawierają one plastikowe pudełeczka, w których ukryte są minifigurki bohaterek i zwierząt, a także konkretna sceneria, np. sklepu z zabawkami czy plaży. Idealnie sprawdzą się w podróży – nie zajmują dużo miejsca, a wszystkie akcesoria można wygodnie schować, dzięki czemu się nie pogubią.

LEGO Friends nowe zestawy

Stale aktualizujemy swoją ofertę, abyś mógł uzupełniać swoją kolekcję o nowe zestawy LEGO Friends. Znajdziesz u nas bestsellery i nowości w świetnych cenach. Nie możesz doczekać się kolejnej części serii? Zaglądaj regularnie do zakładki Zapowiedzi, gdzie znajdziesz informacje o zbliżających się premierach nowych zestawów LEGO Friends wraz z przewidywaną datą rozpoczęcia wysyłki. Sklep internetowy Gandalf.com.pl regularnie udziela rabatów na nowości, abyś mógł szybciej skompletować całą serię klocków!

LEGO Friends zestaw – co zawiera pudełko?

Pudełko jakie jest, każdy widzi. Nadrukowano na nim między innymi zdjęcie poglądowe zestawu oraz informację, dla jakiego wieku jest dedykowany. Pewnie zastanawiasz się natomiast, co znajduje się w środku pudełka z LEGO Friends. Zestaw zawiera oczywiście klocki – o różnych kolorach i kształtach, potrzebnych do zbudowania określonej scenerii. Ponadto w opakowaniu znajdziesz figurki różnorodnych postaci, z pomocą których można odgrywać różne role. W zestawie LEGO Friends nie mogło zabraknąć także tematycznych akcesoriów. W złożeniu klocków pomoże Ci instrukcja, ale nie przejmuj się – każdą scenerię możesz przebudować według własnego pomysłu, a także połączyć z innym kompletem klocków. Możliwości zabawy są nieograniczone! Kto powiedział, że Heartlake nie może sąsiadować z miastem z serii LEGO City? Twórz kraje, kontynenty, a nawet całe światy.


Ułóż wymarzony świat z ponadczasowych klocków. Wśród różnych modeli LEGO znajdziesz te o tematyce: LEGO Friends. Najnowsze zestawy łączą tradycję z innowacją, by w najwyższym stopniu zadowolić fanów kultowych klocków. Ilość zestawów w LEGO Friends to: 48. – każdy z nich ma niezwykle korzystną cenę. Popularne zestawy w Gandalfie oferujemy ze zniżkami nawet do 44%. Sprawdź m.in. LEGO Friends Luksusowy Kemping 41392, LEGO Friends Autobus przyjaźni 41395, LEGO Friends Balonem na ratunek tygrysowi 41423.
image

Bestsellery - LEGO Friends

image

Nowości - LEGO Friends


z12
z12