Komiksy westernowe| Sklep internetowy Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Komiks westernowy

W Dzikim Zachodzie jest coś, co od lat oczarowuje ludzi na całym świecie. Otwarte krajobrazy i kojarząca się z nimi wolność, a z drugiej strony niebezpieczna i ekscytująca atmosfera bezprawia. Niekonwencjonalni bohaterowie walczący o przetrwanie w niecywilizowanym otoczeniu. Szukający zemsty lub sprawiedliwości. Szorstcy, wytrwali, albo zepsuci do szpiku kości. Niezależnie od przyczyn, Dziki Zachód od lat po prostu fascynuje. Należysz do fanów historii o kowbojach i Indianach? Koniecznie sięgnij po komiksy westernowe. Rewolwerowe pojedynki i wizyty w saloonach dzięki historiom obrazkowym zyskują zupełnie nowy wymiar!  

Komiksy westernowe

Akcja komiksów westernowych rozgrywa się zwykle na zachód od rzeki Missisipi, pod koniec XIX wieku. Największą popularnością gatunek ten cieszył się od późnych lat 40. do 50. ubiegłego stulecia. W komiksie westernowym pojawiają się kowboje, rewolwerowcy, stróże prawa, łowcy nagród, banici i rdzenni Amerykanie. Genialne grafiki przedstawiają charakterystyczny wizerunek Ameryki: rancza i pustynie, saloony, a także postacie z rewolwerami, w kowbojskich kapeluszach, kamizelkach, przemierzające świat konno. Chcesz przeżyć ekscytującą przygodę na Dzikim Zachodzie? W Gandalfie czekają na Ciebie najlepsze komiksy westernowe. W samo południe oddaj się lekturze Lucky Luke’a, Bouncera, Comanche’a albo Binio Billa i wybierz własnych siedmiu wspaniałych!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - western. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 125 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 40%.
z7
1 - 7 z 160 ofert