SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Komiksy paragrafowe – nowy wymiar ilustracji z dymkami

Czytając komiksy, zapewne niejednokrotnie myślałeś, jak fajnie byłoby wcielić się w role ulubionych bohaterów, przeżyć zaskakujące przygody, doświadczyć magicznych zdarzeń i poznać fascynujące postacie. Na szczęście powstały komiksy paragrafowe! Nie są to zwykłe, dotychczas Ci znane ilustracje z dymkami. Umożliwiają czytelnikowi wejście do świata bhaterów i przeżywanie przygód razem z nimi! To, jak potoczy się historia, zależy w gruncie rzeczy tylko od Ciebie! Sięgnij po komiksy paragrafowe i przekonaj się sam, co może się wydarzyć, gdy przejmiesz stery w grze!

Komiksy paragrafowe – na czym polegają?

Czytając komiksy paragrafowe, wystarczy, że wybierzesz postać, w którą chcesz się wcielić. Ponumerowane kadry wyznaczają kierunek Twojego ruchu. Możesz wówczas mieć decydujący wpływ na to, jak potoczą się losy Twojego bohatera. Pamiętaj, by podejmować liczne wyzwania, mieć odwagę, by stawiać czoło ryzyku i odkrywać rozmaite tajemnice. Komiksy paragrafowe to emocjonujące i zaskakujące gry, które możesz czytać wielokrotnie, za każdym razem przeżywając inną historię!

Komiksy paragrafowe – co możesz w nich znaleźć?

Komiksy paragrafowe umożliwiają czytelnikowi wcielenie się, na przykład, w rycerzy. Do wyboru jest wcielenie się w jednego z trzech braci, którzy muszą stawić czoła przeciwnościom losu, by móc być pasowanym na rycerza. Sprawdź sam, czy będziesz w stanie zasłużyć na ten dostojny tytuł! Komiksy paragrafowe to także historie detektywów i piratów. Dzięki nim pobudzisz swoją wyobraźnię do granic możliwości. Tylko od Ciebie zależy, kim się staniesz i jak potoczą się losy Twoich bohaterów!

Komiksy paragrafowe – idealne na prezent!

Zbliżają się urodziny bądź imieniny bliskiej Ci osoby? Święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziecka czy inna okazja? A może po prostu chcesz sprawić komuś radość? Wybierz komiksy paragrafowe na prezent! Dzięki nim obdarowana osoba z pewnością się ucieszy i będzie mogła kreatywnie wpływać na losy swoich ulubionych bohaterów. Komiksy paragrafowe to pozycja obowiązkowa dla każdego fana rysunkowych opowieści! A jeśli wolisz jednak tradycyjne komiksy, szukaj ich na Gandalf.com.pl!


... ...
Zobacz więcej produktów