SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Poradniki partnerskie

Związki, miłość, małżeństwo, rozwód. To tematy, w których często potrzebujemy porady, a nie zawsze mamy skąd ją uzyskać. Jeśli Ty również chcesz wiedzieć jak poznać miłość swojego życia, jak się pogodzić po kłótni, a nawet jak na nowo ułożyć sobie życie po rozstaniu, sięgnij po jeden z poradników partnerskich na Gandalf.com.pl. W książkach o miłości znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Poradniki dla par i singli

Żeby odnaleźć szczęście w sferze osobistej, nie musisz usilnie szukać drugiej połówki. Bycie singlem, nie oznacza wcale bycia samemu. Jeśli nie masz szczęścia do związków, nie szukaj nikogo na siłę, naucz się być szczęśliwym i wolnym. Tego wszystkiego nauczą Cię książki o miłości z naszej księgarni. A jeżeli już jesteś zakochany, to wiesz, że poza romantycznymi randkami i motylami w brzuchu, zdarzają się także komplikacje. Jeśli zmagasz się z zazdrością, strachem przed zaangażowaniem, a może nieświadomie osaczasz swojego partnera lub czujesz, że sama się dusisz w tym związku, powinnaś sięgnąć po poradnik dla par. Dzięki poradnikom partnerskim zrozumiesz swoje własne emocje, dostrzeżesz popełniane błędy, albo wręcz przeciwnie, dojdziesz do wniosku, że ta relacja nie ma sensu. Na przestudiowanie poradnika, poświęćcie czas razem i wymieńcie się spostrzeżeniami o łączącej was relacji.

Poradniki partnerskie o ślubie

Ślub to podniosłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Poza przyjemnościami generuje jednak również ogromną ilość stresu. Przygotowania, zakupy, zaproszenia, to bardzo dużo działań, jakie trzeba podjąć przed TYM dniem. Jak się odpowiednio do tego przygotować, za co się zabrać najpierw? I przede wszystkim, czy wasza relacja jest już gotowa do wejścia na wyższy poziom? Te odpowiedzi i o wiele więcej, znajdziecie w poradnikach partnerskich dotyczących przygotowań do ślubu. Zaangażuj w to także partnera, pamiętajcie, że ten niezwykły dzień dotyczy was obojga! A po więcej rad zajrzyj do działu z poradnikami.

Poradniki dla par- małżeństwo

A jak wygląda życie po ślubie? Czy to wtedy następuję magiczne ‘żyli długo i szczęśliwie’? Tego również dowiesz się ze specjalistycznych poradników dla par. Pomogą wam one odnaleźć się w nowej sytuacji, jaką jest małżeństwo, a także rozwiązać napotkane problemy. Jeśli jesteście małżeństwem z długim stażem, również warto zaopatrzyć się w odpowiedni poradnik partnerski. Dowiecie się jak urozmaicić wasze życie seksualne, jak uniknąć rutyny w związku i jak naprawić pojawiające się szkody.

Rozpadające się związki

Książki o rozstaniach i rozwodach to kolejna kategoria, jaką znajdziesz w dziale książek o miłości i partnerstwie. Mimo że rozstanie to trudny czas w życiu, pod żadnym pozorem nie można się poddawać. Musisz zrozumieć, że mimo że Twój świat właśnie się wali, to życie toczy się dalej. I tak samo jak dziś jutro też wstanie nowy dzień. Nie bój się prosić o pomoc, najważniejsze to poradzić sobie z tą trudną sytuacją. Nie martw się także tym, że potrzebujesz więcej czasu niż inni. Znajdź własną drogę do wyjścia z trudnego związku. Książki od Gandalf.com.pl Ci w tym pomogą i na nowo staniesz na nogi. Rozstanie to dobry czas, żeby zająć się sobą i realizować swoje cele i pasje. Zajrzyj do działu książek o hobby i wybierz coś dla siebie!

Książki o miłości to świetny sposób na znalezienie rozwiązania dla pojawiających się problemów. Bez znaczenia czy jesteś singlem, w związku czy w małżeństwie, książki o miłości i partnerstwie od Gandalf.com.pl nauczą Cię, jak cieszyć się tym stanem.


... ...
Zobacz więcej produktów