Książki - savoir-vivre | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Savoir vivre, poradniki

Jak prawidłowo posłużyć się sztućcami? Kto powinien pierwszy się przywitać? W jakich sytuacjach mężczyzna może pocałować kobiecą dłoń? Jak prowadzić kurtuazyjne rozmowy na galach i bankietach? I kto powinien kogo przepuścić w drzwiach? Zasady savoir – vivre, choć stare jak świat, nie należą do najprostszych. Ale to przecież wcale nie oznacza, że musimy o nich zapominać, nieprawdaż?

Wręcz przeciwnie! Kobieta czy mężczyzna z klasą, doskonale je zna i umie się nimi posłużyć. Jeśli chcesz się nauczyć podstaw lub odświeżyć sobie wszystkie reguły zachowania „w towarzystwie” i nie tylko, sięgnij po poradniki z kręgu savoir – vivre. Znajdziesz w nich mnóstwo praktycznych porad. Takich, które pozwolą uniknąć faux pas i sprawią, że zabłyśniesz w nawet najbardziej ekskluzywnym towarzystwie!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - savoir-vivre. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 39 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 87%.

z7
z7