Savoir-vivre: książki, podręczniki, poradniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Savoir-vivre – poradnik

Jak powinniśmy zachować się w wyszukanym towarzystwie? Co wypada, a czego nie wypada robić? Co to jest cross cultural savoir-vivre? Sprawdź dział: książki – savoir-vivre na stronie internetowego sklepu Gandalf.com.pl i znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Książki o savoir-vivre

Savoir vivre to jedna z najważniejszych umiejętności, jakie każdy człowiek powinien posiadać. Jest użyteczna w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, jakie możemy spotkać nie tylko w naszym życiu prywatnym, ale i zawodowym. Poziom znajomości etykiety to jeden z kilku wyznaczników kultury osobistej człowieka.

Wielu osobom głównie umiejętność układania sztućców do stołu kojarzy się z umiejętnością „savoir-vivre”. Książki dowodzą, że pojęcie to jest jednak znacznie szersze – oprócz sposobu zachowania się przy stole, podręczniki savoir-vivre podpowiedzą, jak komunikować się z ludźmi w rzeczywistości i w Internecie. Dzięki savoir-vivre poradniku dowiesz się, jakie wyróżniamy formy towarzyskie, jak należy się ubierać stosownie do okazji, jak być dżentelmenem i damą.

Savoir-Vivre – książka

Jest wiele korzyści, jakie może dostarczyć nam dobra znajomość zasad savoir-vivre. Poradnik pozwoli Ci unikać popełniania faux pas, da rady, jak zabłysnąć w towarzystwie, przedstawi porady użyteczne w tworzeniu wizerunku „osoby z klasą”. Ucząc się zasad postępowania w środowisku, wybierz książki savoir-vivre. Zwróć uwagę na takie tytuły jak: Gentleman. Podręcznik dla klas wyższych, Savoir-vivre młodego chrześcijanina, Etykieta w biznesie.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - savoir-vivre. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 34 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 88%.
z7
1 - 7 z 150 ofert