SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Obdarowani sobą Sztuka budowania więzi

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Esprit
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 258
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Jakie są trzy warunki konieczne do tego, by nauczyć się kochać? Czy empatii możesz się nauczyć? Jak wymyślić kreatywną randkę po wielu latach małżeństwa i nie zaliczyć przy tym żadnej wpadki? I czy są inne sposoby na zbudowanie bliskości niż seks?

Jeśli pragniesz nawiązać trwałą relację z bliską ci osobą - ta książka została napisana z myślą o tobie. Jeśli właśnie planujesz związek na całe życie - tu znajdziesz wskazówki, które pozwolą ci przygotować się do najważniejszej decyzji w życiu. Jeśli masz już obrączkę na dłoni, ale zastanawiasz się, jak najlepiej przeżyć kolejne lata - poznaj świadectwo kobiety, której trudno jest wstać nieco wcześniej, i mężczyzny, który nie zawsze wie, kiedy powinien pomóc. Oni naprawdę zbudowali trwały i szczęśliwy związek!

Opinie o książce

Ta książka jest bardzo autentyczna głównie dzięki temu, że Magda odwołuje się do Własnych doświadczeń. Daje konkretne wskazówki dla ludzi pragnących uczciwie budować więzi: przyjaźni, narzeczeństwa i wreszcie małżeństwa. Jestem przekonany, że nawet doświadczone, wieloletnie małżeństwa mogą tu znaleźć podpowiedzi służące odświeżeniu ich relacji i nadaniu nowego kolorytu ich miłości.

Jacek Pulikowski

To poradnik dla tych, którzy traktują swój związek poważnie i chcą od budowanej relacji czegoś więcej. W czytelny sposób prezentuje on kolejne kroki tworzenia takiego ,,bycia razem``, jakie zaowocować może dozgonną miłością. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich przygotowujących się do małżeństwa - zarówno tych dopiero rozmyślających o swoim powołaniu, jak i tych wybierających już garnitur i suknię ślubną.

Marta i Mateusz Rezlerowie trojcadopary.pl

Wiemy, że jesteśmy nietypowym małżeństwem - katolik i protestantka pod jednym dachem to dopiero coś! Chociaż wiadomo, że na początku trzeba się dogadać na płaszczyźnie kobieta- mężczyzna. Do wielu rzeczy musieliśmy długo dochodzić sami - w Obdarowanych sobą wszystko wyłożone jest jak na tacy. Gdyby tylko ktoś mógł przenieść się w czasie i podarować nam tę książkę na początku naszej relacji... oszczędziłoby to nam wieleeeeeee czasu!

Zuzia i Michał PAX Bukowscy BÓGowscy

O autorce

Magdalena Kleczyńska - od dziesięciu lat żona Darka i mama trójki dzieci. Liderka duszpasterstwa kobiet Obdarowana, autorka warsztatów dla kobiet oraz spotkań dla młodzieży. Od wielu lat prowadzi konferencje i wykłady dotyczące budowania relacji. Na co dzień pracuje w poradni małżeńskiej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki dla par,  książki o związkach,  Poradniki,  Komunikacja interpersonalna,  Partnerskie i miłosne
Wydawnictwo: Esprit
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 145x203
Liczba stron: 258
ISBN: 9788367925617
Wprowadzono: 26.01.2024

RECENZJE - książki - Obdarowani sobą Sztuka budowania więzi - Magdalena Kleczyńska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: