SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Poradniki dla kobiet

O czym marzą kobiety, czego się boją, a co sprawia im przyjemność? Lista jest długa, a pozycji ciągle przybywa. ✅ Tak samo, jak mężczyźni, kobiety codziennie zmagają się ze swoimi słabościami, problemami i obawami. Jak sobie z nimi radzić? Pomocne okażą się tutaj poradniki dla kobiet, dotyczące wybranego zagadnienia lub problemu. Albo takie, które dostarczą Ci cennych lekcji życiowych na co dzień. Nie miałaś odwagi o nie prosić? Siła jest kobietą, a Gandalf.com.pl o tym wie! ⭐

Zdrowotne poradniki kobiece

Która z nas nie próbowała kiedykolwiek schudnąć z dietą znalezioną na szybko w internecie? Jest to bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia i i tak prawdopodobnie nie przyniesie oczekiwanych efektów. Dlaczego? Bo żeby móc zacząć stosować dietę odchudzającą, należy się do niej odpowiednio przygotować. Poradniki dla kobiet, polecają najpierw skontrolować poziom hormonów w organizmie, bo może się okazać, że ich nadmiar lub niedomiar skutecznie blokowałby spadek masy ciała. Należy również zbadać poziomy innych związków w organizmie, np. cukrów oraz wykluczyć alergie. Chcesz wiedzieć więcej na temat alergii? Zajrzyj do działu książek o alergii. Poradniki kobiece na temat odchudzania, dostarczą Ci także wiedzy na temat ćwiczeń wspomagających dietę. Inne poradniki dla kobiet o tematyce zdrowotnej podejmują także kwestie chorób i schorzeń, które dotyczą coraz większej liczby kobiet, np. choroba Hashimoto, endometrioza, zespół policystycznych jajników PCOS, rak piersi, a także menopauza czy depresja. Pamiętaj, że te poradniki kobiece stanowią źródło wiedzy na temat problemu, a nie są równorzędne z wizytą u specjalisty!

Kobiecy poradnik przyszłej mamy

Czas ciąży i macierzyństwa to wspaniały okres. Przynajmniej w teorii. W praktyce przyszłe lub młode mamy codziennie zmagają się z dolegliwościami zdrowotnymi i innymi problemami, często natury emocjonalnej. Prowadzić może to do wypalenia lub depresji Więcej na temat depresji znajdziesz w dziale książek o depresji. Młode mamy najczęściej nie mają czasu, żeby skonsultować swoje obawy lub problemy zdrowotne z lekarzem. Dlatego, dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po poradnik kobiecy, z wybranej tematyki: ciąży, ginekologii, karmienia piersią, rozwoju dziecka czy nawet powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim. Razem z poradnikami kobiecymi od Gandalf.com.pl pokonasz swoje lęki i obawy i na nowo będziesz cieszyć się urokami macierzyństwa.

Seks-poradniki dla kobiet

Seks nie jest już tematem tabu, a naszych półkach pojawia się coraz więcej poradników kobiecych poświęconych seksualności. Kobiety chętniej i odważniej mówią i myślą o swoim ciele. Dzięki poradnikom dla kobiet o tematyce seksu i ciała dowiesz się więcej na temat pielęgnacji ciała i stref intymnych czy zgłębisz tajemnice kobiecego orgazmu i tego, jak go osiągnąć. Jest to także doskonałe źródło wiedzy dla młodych dziewcząt, które dopiero wkraczają w okres dojrzałości seksualnej. W poradnikach kobiecych znajdą informacje na temat miesiączki, zmian zachodzących w organizmie w okresie dojrzewania, emocji związanych z pierwszym razem, bezpiecznego seksu i chorób przenoszonych drogą płciową. Więcej na temat związków i relacji damsko-męskich znajdziesz w kategorii poradników miłosnych i partnerskich

Kobiece ciało i seksualność to nie powody do wstydu. Uczmy się mówić o nich głośno. A z poradnikami kobiecymi od Gandalf.com.pl dowiesz się wszystkiego, co zawsze chciałaś wiedzieć, ale bałaś się zapytać.

 


... ...
Zobacz więcej produktów