SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Slow sex

Uwolnić miłość

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Wydawnictwo Agora
Data wydania 2021
Oprawa miękka
Ilość stron 528

Opis produktu:

UDANY SEKS TO ŹRÓDŁO ENERGII, WYRAZ UCZUĆ POMIĘDZY LUDŹMI. WYKORZYSTAJ METODY SLOW SEKSU, BY ŻYĆ SZCZĘŚLIWIEJ
Nowe wydanie bestsellerowego poradnika zostało poszerzone o bieżące problemy. Jak zaburzenia psychiczne, tempo życia, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Czym jest kink, a czym BDSM i jak realizować je bezpiecznie oraz czym się różnią od stereotypów rodem z `Pięćdziesięciu twarzy Greya`?
Dziś, gdy zmagamy się z problemami osobistymi, ekonomicznymi, politycznymi, boimy się przyszłości, a nie potrafimy być `tu i teraz` i tęsknimy za dotykiem, nasze relacje są w kryzysie lub od nich stronimy, slow sex może dostarczyć wskazówek i zainspirować do zmian.
Rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach i psycholożką, to pikantna, zabawna opowieść przeplatana ćwiczeniami budującymi świadome podejście do ciała, relacji i erotyki. Opowieść, która może przekonstruować twoją seksualność i pomóc odnaleźć drogę do satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, ślepe w porywach... Tymczasem ciało to my. Ta książka nam je oddaje. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa.
Grażyna Plebanek, pisarka

To wyjątkowa książka o tym, jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków.
Manuela Gretkowska, pisarka

Wspaniały poradnik pozwalający każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz zdobyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności.
Andrzej Depko, seksuolog

Hanna Rydlewska - dziennikarka i redaktorka. Obecnie dyrektorka wydawnicza i szefowa digitalu `Vogue Polska`. Wcześniej była m.in. szefową newsroomu i zastępczynią dyrektora serwisów informacyjnych Gazeta.pl, wicenaczelną `Przekroju` i NaTemat.pl, przez kilka lat kierowała magazynem `Exklusiv`. W radiu Chilli Zet prowadziła audycję `Hani Bal`, dziś odpowiada m.in. za podcast `Ciało ma głos` w Vogue.pl. Jest autorką książki `Po prostu przyjaźń` i prezesem wydawnictwa OsnoVa. Książki to, obok rozmów z ludźmi, jej największa pasja. 

Marta Niedźwiecka - pierwsza polska certyfikowana sex coach, psycholożka kliniczna. Autorka podcastu `O Zmierzchu`. Od ponad dekady pracuje z parami i solistami w obszarze seksualności, relacji i wyzwań emocjonalnych, zarówno w ramach terapii, jak i na warsztatach rozwojowych. Wierzy, że świadoma seksualność zmienia życie na lepsze.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Książki na prezent 🎁,  Walentynki,  wysyłka 24h
Wydawnictwa: Agora
Kategoria: książki o związkach,  poradniki,  miłosne i partnerskie
Wydawnictwo: Agora
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2021
Wymiary: 135x210
Ilość stron: 528
ISBN: 9788326841217
Wprowadzono: 23.11.2023

Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Slow sex, Uwolnić miłość - Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: