Książki - zdrowie | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Książki o zdrowiu, poradniki

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – pisał przed wiekami Jan Kochanowski. I choć od momentu powstania tej fraszki minęło już 400 lat – jej sens pozostaje w mocy.

Chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie? Dowiedzieć się, co dzieje się z Twoim ciałem podczas ciąży? Jak poradzić sobie z alergią, stresem, depresją, czy uzależnieniami? A może szukasz informacji o medycynie alternatywnej – np. jodze, tai – chi, bioenergoterapii czy ziołolecznictwie? Moc praktycznych porad i fachowych informacji czeka na Ciebie w wydawnictwach, które przygotowaliśmy.

Z Gandalfem łatwiej Ci będzie zadbać o zdrowie Twojego ciała, jak i duszy. Wybierz wydawnictwa, które pozwolą Ci cieszyć się dobrym samopoczuciem i energią do działania przez cały rok!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - zdrowie. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 2497 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 88%. W ofercie mamy między innymi Ukryte Terapie. Czego ci lekarz nie powie, Dieta SIRT, Dieta sirtuinowa.

z246
z246