Aktualności

Zamów przesyłkę i zgarnij 15 zł zwrotu!

Współpraca Goodie i Gandalfa
Avatar
Napisane przez Gandalf

Skorzystaj z okazji i otrzymaj 15 złotych zwrotu korzystając z goodie. Dzielą Cię od tego tylko cztery kroki. Goodie to bezpłatna, przyjazna i nowoczesna aplikacja oraz strona internetowa oferująca atrakcyjne promocje dla klientów. Teraz możesz skorzystać z goodie robiąc zakupy w sklepie Gandalf.com.pl.

Cashback to usługa, dzięki której w prosty sposób możesz oszczędzać, robiąc między innymi zakupy w Twoim ulubionym sklepie internetowym. Dokonując zakupu otrzymasz zwrot określonej części pieniędzy, które wydałeś na tę transakcję. Kwota ta określona jest procentowo lub kwotowo. Korzystanie z usługi cashback pozwala na dodatkowy zysk podczas codziennych zakupów, w postaci zwrotu w wysokości nawet kilkunastu procent wartości transakcji. Rosnącą popularnością cieszą się specjalne serwisy internetowe lub aplikacje mobilne takie jak goodie, w której znajdziesz zbiór najlepszych ofert pozwalających na skorzystanie z programu cashback. Kolejnym atutem tej platformy jest to, że umożliwia ona łączenie wielu programów oferowanych przez sklepy reprezentujące różne branże. Teraz możesz skorzystać także z tej atrakcyjnej formy promocji robiąc zakupy w sklepie internetowym Gandalf.com.pl.

Aby wziąć udział w akcji wejdź na stronę goodie.pl lub pobierz bezpłatną aplikację goodie. Następnie przejdź do zakładki cashback i znajdź markę Gandalf.com.pl, teraz kliknij „przejdź do sklepu” i zarejestruj się w goodie cashback. Aby otrzymać zwrot w wysokości 15 złotych złóż zamówienie za minimum 20 złotych w sklepie internetowym Gandalf.com.pl. Zwrot od goodie otrzymasz najpóźniej następnego dnia roboczego.

Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników goodie cashback i obowiązuje do 20/31 grudnia 2019 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://goodie.pl/marka/gandalf-com-pl/promocja/15-zl-zwrotu-na-start-2019-12-09-2019-12-31?id=3a373ece-77e5-42c6-862b-727fb82a3990&origin=ForYou

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf