Witamy na blogu Gandalf.com.pl!

Gandalf.com.pl
Napisane przez Gandalf.com.pl
4 komentarze
Udostępnij:

„- Dzień dobry – powiedział Bilbo (…)
Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza.
– Co chcesz przez to powiedzieć? – spytał. – Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę, czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?
– Wszystko naraz – rzekł Bilbo”

Witam serdecznie wszystkich, którzy zajrzeli na blog Księgarni Gandalf.com.pl!

Witam się tradycyjnie, niczym Bilbo Baggins, z kolei od Was oczekuję dociekliwości i gadatliwości Szarego Pielgrzyma z Amanu. Z całą pewnością znajdziecie tu do tego pretekst. Na blogu bowiem nie zabraknie powodów do dyskusji.To będzie blog o książkach, filmach, muzyce i życiu.

Publikowane posty będą dotykały szeroko rozumianej kultury. Nowości wydawnicze, premiery muzyczne i filmowe, to tylko ułamek tego, o czym będę pisała. Zagoszczą tu tytuły zapomniane i te, do których warto wracać, bestsellery i dzieła niedocenione. Nie zabraknie oczywiście tematów lifestylowych, konkursów i aktualności ze świata kultury. Żeby było jeszcze bardziej interesująco postaram się też przeprowadzać rozmowy z ciekawymi, niebanalnymi ludźmi.  A wszystko po to, żebyśmy wspólnie poszerzali horyzonty.

Blog Gandalfa to przede wszystkim miejsce spotkań. Przestrzeń, gdzie będzie można ciekawie spędzić czas. Kulturalna masala, którą będę tworzyła powinna zadowolić różne gusta. Jak to jednak bywa z rozmaitymi mieszankami, czasami czegoś może brakować, albo czegoś jest za dużo. Dlatego też już na wstępie zachęcam wszystkich do zabierania głosu i komentowania.

Udostępnij:
23 lutego 2015

4 odpowiedzi na “Witamy na blogu Gandalf.com.pl!”

  1. Avatar Erni2015 pisze:

    Kiedy będzie można zarejestrować się na blogu, dodać swojego avatarka i pisać komentarze bez każdorazowego wpisywania nicka i kodu z obrazka?

  2. Avatar Marti pisze:

    No ciekawe co to będzie 🙂 Czekam na więcej, powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.