Wigilia w pracy – pomysły na świąteczne prezenty dla pracowników

aktualności prezenty dla pracowników Avatar
Napisane przez Justyna
Brak komentarzy
Udostępnij:

Szukasz wyjątkowych, świątecznych prezentów dla pracowników? Masz szczęście! Mamy szeroki wybór artykułów, które sprawią, że Twoi współpracownicy poczują się docenieni i lubiani. Jak osiągnąć taki efekt? Podaruj im coś, co przyda im się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Brzmi ciężko, ale jako elfy Świętego Mikołaja, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie prezenty dla pracowników na tegoroczną Gwiazdkę. Spraw swoim kolegom i koleżankom z zespołu wyjątkowe święta!

Jaki powinien być idealny prezent dla pracownika?

Idealny prezent świąteczny to taki, dzięki któremu Twoi współpracownicy poczują się docenieni i wyróżnieni. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, dlatego warto się postarać i wnieść magię świąt także do miejsca pracy. W końcu to w nim spędzamy minimum ⅓ doby. A po całym roku pracy, każdemu należy się prezent, który wynagrodzi trud. Poza tym, dawanie przemyślanych prezentów to świetny sposób na okazanie uznania, nie tylko, jeśli chodzi o środowisko pracy. Wiemy jednak, że ciężko jest wybrać odpowiedni prezent dla każdego w zespole. Dlatego właśnie stworzyliśmy listę z propozycjami na świąteczne prezenty dla pracowników, które ucieszą każdego. Wybierz najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twojego zespołu!

Co kupić pracownikom na święta?

Przede wszystkim pomyśl, co może im się przydać w okresie świąt i w nowym roku. Może chciałbyś, żeby Twoi współpracownicy rozwijali w sobie nowe umiejętności, spędzili miło czas po pracy albo usprawnili swoje aktywności zawodowe? A może pozwolisz wybrać im samym? Sprawdź jakie pomysły na świąteczne prezenty dla pracowników przygotował dla Ciebie Gandalf!

Top 3: Najlepsze prezenty dla pracowników

Karta podarunkowa na Gandalf.com.pl – pozostawi dowolność wyboru

Karta podarunkowa na Gandalf.com.pl na wybraną kwotę 50, 100, 150 lub 200 zł. Dzięki nim pozostawiasz swoim współpracownikom zupełną wolność wyboru. Mogą przeznaczyć tę kwotę na wybrane produkty w naszym sklepie, a mamy ich naprawdę sporo. Do dyspozycji mają więc książki, filmy, muzykę, audiobooki, gry, a także wszystkie, dostępne produkty w drogerii. Nie muszą ich realizować od razu ani w całości – jeśli np. czekają na premierę albo wybrana rzecz jest tańsza niż kwota. Karta podarunkowa, co ważne, jest także bezpiecznym prezentem – możesz wybrać e-kartę podarunkową i wtedy dostaniesz mailowo kod, a nie fizyczną kartę.  Nie musisz bać się również o ich dostępność!

Audiobook – umili podróż do pracy

Audiobooki, czyli książki do słuchania to domena ludzi zapracowanych. Zapewne sam znasz ten problem. Na rynku pojawiają się coraz to nowe tytuły, a Tobie brak czasu, żeby się z nimi zapoznać. Dlatego też audiobooki na prezent są świetnym pomysłem dla pracowników. Mogą ich słuchać dosłownie wszędzie – w drodze, na siłowni, w przerwie na lunch, a nawet w trakcie kąpieli po stresującym dniu. Zawsze i wszędzie – byle tylko nie w czasie pracy 😉

Oto niektóre z nich:

Zestaw kosmetyków – pomoże się zrelaksować po ciężkim dniu

Obojętnie czy w Twoim zespole przeważa płeć męska, czy żeńska – z kosmetyków korzysta każdy. Jeśli na tyle dobrze znasz swoich współpracowników, możesz postawić na zestawy dobrane do każdego indywidualnie, np. wybierając lubiane marki. Jeśli Twoja ekipa jest liczna, dobierz zestawy kosmetyków względem płci. 

Dla kobiet idealnym rozwiązaniem będą produkty do kąpieli, zestawy pielęgnacyjne, maseczki albo kalendarze adwentowe z kosmetykami, jak te od Makeup Revolution

Dla mężczyzn sprawdzą się zestawy do pielęgnacji, stylizacji włosów i zarostu albo zestawy kosmetyczne z akcesoriami, np. do golenia.

Warto zadbać o komfort Twoich pracowników, szczególnie jeśli zajmują stanowiska narażone na długotrwały stres 😉

Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników

Święta Bożego Narodzenia nadejdą lada moment, a wraz z nimi wigilie i imprezy pracownicze. Zadbaj o to, aby Twój zespół poczuł się doceniony, dzięki wyjątkowym świątecznym prezentom dla pracowników od Gandalfa!

Jeśli chcesz zatracić się na dobre w świątecznym klimacie, koniecznie sprawdź nasz ranking TOP 23 najlepszych świątecznych filmów!

Udostępnij:
20 listopada 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.