Polecamy

„Nela i skarby Karaibów” – Nela Mała Reporterka specjalnie dla małych podróżników

Nela mała reporterka
Avatar
Napisane przez Gandalf

„Nela i skarby Karaibów” – Nela Mała Reporterka specjalnie dla małych podróżników

Ocena Blog Gandalf:

Nela i skarby Karaibów

Wasze maluchy kochają podróże i marzą o wielkiej wyprawie pełnej przygód? W takim razie koniecznie muszą poznać Nelę Małą Reporterkę i jej nową książkę – „Nela i skarby Karaibów”, w której wraz z nią wyruszą na poszukiwanie pirackich skarbów. Gwarantujemy, że Wy także poczujecie ochotę, by sięgnąć po plecak i ruszyć ku przygodzie!

Wakacje tuż, tuż i już niebawem Wasze pociechy zaczną marzyć o letnich wyprawach. Na jedną z nich mogą wybrać nie opuszczając fotela, a ich przewodniczką zostanie nie kto inny, jak sama Nela Mała Reporterka!

Choć Nela Mała Reporterka ma dopiero 11 lat, na swoim koncie posiada już siedem podróżniczych książek, które dedykuje swoim rówieśnikom. Dziewczynka już od dawna zwiedza świat docierając aż do jego najbardziej tajemniczych i egzotycznych zakątków, które w fascynujący sposób prezentuje najmłodszym czytelnikom. Cała seria to niesamowite wydarzenie na rynku książkowym i pierwszy cykl reportaży podróżniczych kierowanych tylko do dzieci. Wasze pociechy uwielbiają wakacyjne wyjazdy i marzą o znalezieniu skarbu? W takim razie ten tytuł jest właśnie dla nich!

W swojej siódmej książce – „Nela i skarby Karaibów”, Mała Reporterka zabiera swoich czytelników na niesamowitą wyprawę aż ku rajskim wybrzeżom egzotycznych wysp. Maluchy wyruszą w podróż wraz z autorką, by podążać śladami Krzysztofa Kolumba, zwiedzać miejsca zamieszkiwane niegdyś przez Indian, nurkować aż na samo dno oceanu i wreszcie – odszukać największe pirackie skarby! Nowa książka Neli to fascynująca podróż po Morzu Karaibskim pełna przepięknych zdjęć, ciekawych map i barwnych opisów, które czynią tę lekturę niezwykle interesującą. W narracji Małej Reporterki daje się zauważyć już nieco większą dojrzałość niż w przypadku poprzednich tomów, więc ta część z pewnością spodoba się także nieco starszym czytelnikom. Co więcej, „Nela i skarby Karaibów” może zainteresować także dorosłych, którzy zapomnieli o swoich dziecięcych marzeniach, a teraz bardzo, bardzo chcieliby je spełnić! Świetna opowieść o podróżowaniu i przygodzie pisana w doskonałym dla maluchów stylu, po którą bez wątpienia warto sięgnąć.

Do tej pory w serii „Nela Mała Reporterka” ukazały się także:

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf