Obsługa gości w obiekcie hotelarskim. Kwalifikacja HGT.03. Zbiór zadań dla nauki zawodu technik hotelarstwa - Witold Drogoń, Bożena Granecka-Wrzosek WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Obsługa gości w obiekcie hotelarskim. Kwalifikacja HGT.03. Zbiór zadań dla nauki zawodu technik hotelarstwa

podręcznik

Obsługa gości w obiekcie hotelarskim. Kwalifikacja HGT.03. Zbiór zadań dla nauki zawodu technik hotelarstwa - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa z zakresu kwalifikacji HGT.03 (Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie).
Zbiór zadań. Obsługa gości w obiekcie hotelarskim to idealna publikacja uzupełniająca podręczniki z zakresu obsługi gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Dzięki wykonaniu wielu różnorodnych zadań kandydat do zawodu technik hotelarstwa lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i nauczy się stosowania wiedzy teoretycznej w praktyce.
To pakiet ćwiczeń i zadań pomocnych podczas realizacji zajęć, opracowany pod kątem efektów kształcenia i kryteriów weryfikacji opisanych w nowej podstawie programowej dla zawodu technik hotelarstwa. Atrakcyjna i nowatorska publikacja, która pomoże nauczycielom w prowadzeniu zajęć edukacyjnych metodami motywującymi uczniów do aktywności. Zainspiruje uczniów do poszukiwań i twórczych rozwiązań oraz samodzielności.

Obsługa gości w obiekcie hotelarskim. Kwalifikacja HGT.03. Zbiór zadań dla nauki zawodu technik hotelarstwa przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Obsługa gości w obiekcie hotelarskim. Kwalifikacja HGT.03. Zbiór zadań dla nauki zawodu technik hotelarstwa zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Obsługa gości w obiekcie hotelarskim. Kwalifikacja HGT.03. Zbiór zadań dla nauki zawodu technik hotelarstwa

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.