Podstawy hotelarstwa i usługi dodatkowe. Kwalifikacja T.12.3. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa - Witold Drogoń, Bożena Granecka-Wrzosek WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Podstawy hotelarstwa i usługi dodatkowe. Kwalifikacja T.12.3. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Podstawy hotelarstwa i usługi dodatkowe. Kwalifikacja T.12.3. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa realizujący treści z zakresu części 3 kwalifikacji T.12 (Organizacja usług dodatkowych w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie). Prezentuje wiedzę i uczy umiejętności przyjmowania i realizacji zamówień usług dodatkowych, ich organizowania, sporządzania odpowiedniej dokumentacji, rozróżniania kategorii i form turystyki oraz klasyfikowania obiektów hotelarskich. Wiedza teoretyczna jest wsparta licznymi przykładami, dokumentami, ćwiczeniami i ilustracjami wskazującymi sposoby praktycznego jej zastosowania.

Podstawy hotelarstwa i usługi dodatkowe. Kwalifikacja T.12.3. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Numer dopuszczenia podręcznika to: 2013. Podstawy hotelarstwa i usługi dodatkowe. Kwalifikacja T.12.3. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Podstawy hotelarstwa i usługi dodatkowe. Kwalifikacja T.12.3. Podręcznik do nauki zawodu technik hotelarstwa

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 26 ocen )
 • 5
  23
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: