Książki i poradniki o depresji i stresie | sklep z książkami Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poradniki zdrowotne - depresja, stres i lęk

Dręczy Cię potworny stres – taki, który paraliżuje i uniemożliwia normalne funkcjonowanie? Czujesz, że powoli życie zaczyna Cię przytłaczać ponad siły i pochylasz się w kierunku depresji? A może po prostu masz za sobą stresującą sytuację w życiu i poszukujesz podpowiedzi, jak poradzić sobie z tymi trudnymi emocjami i odczuciami? Zasięgnij wiedzy fachowej i pracuj ze sobą – lub bliską osobą, która cierpi na stres bądź depresję – mając odpowiednie podejście.

 

Książki o depresji i zwalczaniu stresu to często pierwszy wybór osób zmagających się z problemamy. We współczesnym świecie ilość informacji docierającycyh do nas każdego dnia może być przytłaczająca. Dlatego właśnie zdrowie psychiczne i dobra kondycja umysłowa nie są już tematem tabu jak dawniej, a poradniki psychologiczne są pozycjami, po które sięgają zarówno rodzice, osoby z problemamy jak i ich bliscy. 

 

 

Gandalf zgromadził niemałą kolekcję wydań poświęconych depresji oraz stresowi. To zarówno książki opisujące doświadczenia tych, którzy z „ciemnej strony” wyszli, jak i fachowe opracowania, pełne praktycznych wskazówek, które ułatwią uwolnienie się od złych myśli. Sprawdź je i zacznij żyć bez obaw i pochmurnego nastroju!

 z7

Książki o depresji i stresie

z7