PowerPoint: książki, poradniki, literatura | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

PowerPoint książki

Sądzisz, że program PowerPoint skrywa przed Tobą jakieś tajemnice? Z Nami szybko je odkryjesz! Sprawdź dział: PowerPoint literatura na Gandalf.com.pl.

PowerPoint poradnik

PowerPoint to program, który sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników, którzy chcą stworzyć dobrą prezentację multimedialną. PowerPoint książka umożliwi Ci poznanie przydatnych funkcji, chociażby wykorzystywania szablonów i clipartów, tworzenia wykresów, edytowania slajdów. W poszczególnych publikacjach znajdują się także informacje odnoszące się do schematów SmartArt, które ułatwiają stworzenie slajdów z własnymi elementami graficznymi na naprawdę profesjonalnym poziomie.

PowerPoint literatura

Wszelkiego rodzaju wątpliwości związane z działaniem różnego rodzaju programów rozwiewa specjalistyczna literatura. PowerPoint pozwoli Ci szybko i na wysokim poziomie tworzyć prezentacje multimedialne. Z odpowiednich poradników dowiesz się, jak wygląda projektowanie, porządkowanie i ulepszanie slajdów, w jaki sposób dodaje się tabele, wykresy, grafiki, jak szybko i sprawnie tworzy się motywy i szablony oraz dlaczego warto umieszczać w prezentacjach animacje, dźwięki i filmy.

PowerPoint książka

W Naszej ofercie znajdziesz między innymi Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego oraz Slajd:ologia. Nauka i sztuka tworzenia genialnych prezentacji. PowerPoint książka to praktyczny przewodnik, który przedstawia proces tworzenia niespotykanej prezentacji na wysokim poziomie. Dzięki niej dowiesz się, jak po kolei przygotowuje się slajdy, a wszelkie informacje są poparte przykładami i schematami. Nie czekaj, zacznij swoją przygodę z projektowaniem i tworzeniem prezentacji już teraz i zachwycaj swoich słuchaczy dobrze opracowanym graficznie materiałem.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - PowerPoint. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 8 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 60%.

z2
z2