OpenOffice: książki, poradniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

OpenOffice – książki

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu OpenOffice? Książki, które znajdziesz na Gandalf.com.pl, z pewnością Ci w tym pomogą. Poznaj od podstaw popularny pakiet oprogramowania biurowego, który uważany jest za realną konkurencję Microsoft Office.

OpenOffice – książka

OpenOffice rozwijany jest pod nazwą Apache OpenOffice, a wykorzystywany jest zarówno przez firmy i instytucje, jak i w zaciszu domowym użytkowników. OpenOffice ma podobny interfejs obsługi w stosunku do pakietu Microsoft Office. Możemy go używać w trakcie tworzenia dokumentów tekstowych, prezentacji, arkuszy kalkulacyjnych. Opracowane pliki są dostosowane zapisem do formatów MS Office. Właśnie dlatego, nawet jeśli poszczególni użytkownicy posługują się innym pakietem biurowym, wciąż jest szansa na otworzenie plików.

OpenOffice – poradniki

Jeśli z jakichś powodów niejasny wydaje Ci się OpenOffice, poradniki, które znajdziesz w Naszym sklepie internetowym, ułatwią Ci zrozumienie jego działania i pojawiające się aktualizacje. Darmowy pakiet biurowy jest jednym z najchętniej wybieranych, co zagraża Microsoft Office. W pakiecie OpenOffice znajdują się: arkusz kalkulacyjny Calc, moduł bazodanowym Base, program graficzny Draw, procesor tekstu Writer, program do tworzenia prezentacji Impress.

W kategorii: OpenOffice – poradniki znajdziemy książki, omawiające poszczególne pakiety, co z pewnością przyda się osobom bardziej zaawansowanym, ale także przedstawiające zagadnienia na poziomie szkolnym. Wśród popularnych tytułów wyróżnić warto na przykład: OpenOffice 2.0 Writer dla systemu Windows oraz  OpenOffice 2.0 w szkole i nie tylko. Sprawdź ofertę Gandalf.com.pl.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - OpenOffice. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 4 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 53%.

z1
z1