Książki - fizyka | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Książki fizyka

Nie taka fizyka straszna, jak ją malują. A właściwie, to w ogóle nie jest straszna. Może być za to ciekawa. Z czego zbudowany jest świat? Co dzieje się z materią, gdy jej nie obserwujemy? Jak to się dzieje, że Ziemia jest „zawieszona” w przestrzeni kosmicznej? Skąd bierze się prąd? Dlaczego czas jest czwartym wymiarem rzeczywistości, a czasoprzestrzeń jest zakrzywiona? To tylko kilka pytań, na które odpowiedź możesz znaleźć, zgłębiając tajniki fizyki i nauk pokrewnych.

Zainteresowany? W takim razie zajrzyj do wydawnictw, które specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Pozwolą Ci wyruszyć poza horyzont i odkryć fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość. Bądź na bieżąco z najnowszymi teoriami i poznaj podstawy – by lepiej zrozumieć, jak działa świat, w którym żyjesz. Jeśli tylko przełamiesz uprzedzenia, czeka Cię niesamowita wędrówka!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - fizyka. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 178 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 75%.

z17
z17