SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki o fizyce

Nie taka fizyka straszna, jak ją malują. A właściwie, to w ogóle nie jest straszna. Może być za to ciekawa. Z czego zbudowany jest świat? Co dzieje się z materią, gdy jej nie obserwujemy? Jak to się dzieje, że Ziemia jest „zawieszona” w przestrzeni kosmicznej? Skąd bierze się prąd? Dlaczego czas jest czwartym wymiarem rzeczywistości, a czasoprzestrzeń jest zakrzywiona? To tylko kilka pytań, na które odpowiedź możesz znaleźć, zgłębiając tajniki fizyki i nauk pokrewnych. Sprawdź książki o fizyce dostępne na Gandalf.com.pl. Pozwolą Ci wyruszyć poza horyzont i odkryć fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość.

Fizyka – literatura

Fizyka i ściśle powiązane z fizyką dziedziny nauki, takie jak, przykładowo, inżynieria są najbardziej istotnymi działami wiedzy w rozwoju ludzkości. Elektronika, robotyka i inne tego typu nauki są wciąż rozwijane i wciąż zmieniają nasz sposób życia. Młode osoby zainteresowane tego typu dziedzinami nauki mogą mieć ogromny wpływ na rozwój techniki. Z książkami do fizyki warto się zapoznawać, aby stać się odpowiedzialnym użytkownikiem różnych technologii oraz aby zwiększyć naszą świadomość o zasadach działania świata.

Fizyka – książki dla każdego

Choć błędem byłoby zakładać, że nauki ścisłe mogą być poznawane jedynie w szkołach lub na salach wykładowych, w dużej mierze to właśnie tam wszechobecna jest fizyka. Literatura dla profesjonalistów, dostosowana tematycznie, również. Gandalf oferuje mnóstwo pozycji dla uczniów, studentów i nauczycieli. Repetytoria, podręczniki, zbiory zadań i inne pomoce naukowe, od uznanych autorów i sprawdzonych wydawnictw. Dzięki nim nauka stanie się szybką i wcale przyjemną formalnością.

Fizyka – literatura

Nieważne, czy jesteś uczniem, studentem, wykładowcą, nauczycielem w szkole podstawowej czy po prostu osobą niezwiązaną ze szkolnictwem, która chciałaby zainteresować się fizyką. Książki dostępne na Gandalf.com.pl są dla Ciebie! Od podręczników, poprzez filozoficzno – naukowe rozważania, aż do publikacji wybitnego fizyka Stephena Hawkinga. A jeśli jesteś typowo ścisłym umysłem, zajrzyj także do działu poświęconego książkom o chemii.


... ...
Zobacz więcej produktów