DTP: książki, podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

DTP książki

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z branżą poligraficzną i szukasz idealnego programu komputerowego, który sprawdzi się graficznie w różnego typu działaniach projektowych, zapoznaj się z działem DTP książki na Gandalf.com.pl.

DTP podręcznik

Wśród popularnych publikacji z zakresu DTP znajdziesz te, które skupiają się na nowoczesnych rozwiązaniach, które mają usprawnić i zoptymalizować proces druku zarówno w domu, jak i w biurze. DTP podręcznik wypełniony jest cennymi wskazówkami odnoszącymi się do projektowania wizytówek, papieru firmowego, ulotek, biuletynów i folderów. Dzięki książce DTP nauczysz się korzystać z koła barw, dowiesz się, czym jest CMYK i RGB oraz jakie są zasady drzewa Jozuego.

Książka DTP umożliwi Ci poznanie pojęć InDesign, spektrofotometria, kolorymetria, densytometria. Programy graficzne nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Książka DTP

Jeśli chcesz przygotować dobre projekty komputerowe i materiały do druku zarazem, książka DTP odpowie na Twoje wątpliwości, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem, składem i poligrafią. DTP to dział, który zainteresuje zarówno grafików, jak i operatorów DTP, projektantów oraz osoby, które odpowiadają za kontrolę jakości plików w drukarniach.

Wśród popularnych tytułów znajdziemy takie książki jak: Adobe InDesign PL. Oficjalny podręcznik Edycja 2020, Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów, Kursywa. Wyróżnienie w typografii, Typografia typowej książki.

Sprawdź Naszą ofertę na Gandalf.com.pl. Wśród podręczników DTP znajdzie się coś zarówno dla praktyków, jak i uczniów i studentów szkół poligraficznych i edytorskich.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - DTP. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 13 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 53%.

z3
z3