Webmasterstwo: książki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Webmasterstwo – książki

Zastanawiasz się, czym jest webmasterstwo lub webmastering? Sklep internetowy Gandalf.com.pl spieszy z pomocą! Sprawdź Naszą kategorię: webmasterstwo – książki i zacznij działać w branży IT na najwyższym poziomie!

Co to jest webmasterstwo?

Webmasterstwo to inaczej tworzenie i kierowanie stroną internetową. Zajmuje się tym webmaster, który tworząc strony stosuje sporo technologii, na przykład: PHP, MySQL, Perl, CGI, Flash, JavaScript, AJAX, Ruby on Rail i wiele innych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czegoś więcej w kategorii webmasterstwa, książki odnoszące się do tej tematyki, pozwolą Ci stać się specjalistą w zakresie tworzenia stron. Nauczysz się wykorzystywać i dostosowywać gotowe systemy zarządzania treścią (CMS) – na przykład Wordpress, Joomla!, Drupal.  

Dzięki książkom o webmasterstwie nauczysz się budować funkcjonalne serwisy WWW oraz poznasz potrzebne zagadnienia odnoszące się do marketingu internetowego, zwłaszcza w kontekście pozycjonowania i kampanii reklamowych na portalach społecznościowych.

Webmaster to redaktor strony internetowej, zajmujący się aktualizowaniem jej treści. Osoba działająca w zakresie webmasterstwa wykonuje na zamówienie witrynę WWW, a zlecenie może być jednorazowe lub może mieć charakter ciągły, co odnosi się do aktualizowania i rozbudowywania strony przez specjalistę w tej dziedzinie. Odpowiednio opracowana strona musi być zgodna ze standardami określonymi przez W3C.

Webmasterstwo – najlepsze poradniki na Gandalf.com.pl

W sklepie internetowym Gandalf.com.pl dostępne są najlepsze poradniki o webmasterstwie. Książki w tym zakresie tworzone są na różnym poziomie trudności, tak, by dla siebie znaleźli coś zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Wśród popularnych tytułów znajdują się między innymi: CodeIgniter 4. Zaawansowane tworzenie stron WWW w PHP, Tworzenie stron WWW. Praktyczny kurs, Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową.

Wiele osób początkowo myśli, że zbudować porządną witrynę internetową jest niezwykle trudno. Nie wymaga to jednak tajemnej wiedzy oraz nadzwyczajnych zdolności. Wystarczy opanowanie języka HTML i kaskadowego arkusza stylów CSS. Postaw na webmasterstwo! Książki w tym zakresie umożliwią Ci poznanie technik i rozwinięcie potrzebnych do pracy umiejętności.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Webmasterstwo. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 158 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 94%.

z25
z25