Nagrody dla dzieci: w szkole, tanie | Sklep Internetowy Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
Nagrody dla dzieci

Nagrody dla dzieci

Kolejny rok szkolny dobiega końca. Ten nie należał do najłatwiejszych, nie powinniśmy jednak zapominać o osiągnięciach najmłodszych pociech. Wywołajmy uśmiech na twarzach dzieci i doceńmy ich małe sukcesy. Nagrody dla dzieci powinny bawić i uczyć, dlatego nasze propozycje sprawią uczniom nie tylko wiele przyjemności, ale również wspomogą rozwój wyobraźni. Polecamy również: Nagrody dla uczniów>>  

image

Bestsellery - Nagrody dla uczniów

  • -32%
Kapitan Nauka Gra Litera do litery Edgard 
22,58 zł 33.21
  • -29%
Kapitan Nauka Gra Bójka na czytanie Edgard 
25,50 zł 35.92
  • -29%
  • -55%
  • -32%
więcej

z8

Nagrody dla dzieci

z8

Nagrody dla dzieci

Kończy się kolejny rok szkolny. Ten okazał się wyjątkowo trudny, dlatego warto zakończyć go pozytywnym akcentem i przygotować nagrody dla dzieci. Docenić ich osiągnięcia, pozostawić miłe wspomnienia i dać początek letniej zabawie. Jaka powinna być dobra nagroda dla dziecka w szkole? Tania, prosta i… sensowna. To dość trudna kombinacja, na szczęście w Gandalfie mamy wiele takich zabawek!

Nagrody dla dzieci w szkole

Nauczyciele spędzają ze swoimi uczniami cały rok, ucząc ich i wspierając rozwój. Wspólnie przeżywają wiele radosnych, ale i trudnych chwil. Małe nagrody dla dzieci w szkole od nauczyciela na zakończenie roku szkolnego to bardzo miły gest. Dzięki nim każdy uczeń poczuje się zauważony i doceniony. A po wakacjach z uśmiechem na twarzy wróci do szkolnej ławki.

Tanie nagrody dla dzieci

Zakup upominków dla całej klasy to spory wydatek. Na szczęście w Gandalfie znajdziesz wiele propozycji tanich nagród dla dzieci. Czasem najlepsze są najprostsze rozwiązania. Uniwersalnym prezentem będzie piłka, świetny towarzysz wakacyjnych zabaw. Wśród tanich nagród dla dzieci prym wiodą gry, np. popularne od pokoleń Karty Piotruś, domino czy memory. Wiele frajdy sprawią też puzzle, które wspomogą rozwój koncentracji i logicznego myślenia.

Nagrody dla dzieci od rodziców

Przyjemność z pewnością sprawi uczniowi także upominek od rodzica. Warto wręczyć mu z tej okazji coś wyjątkowego, by docenić jego starania i zmotywować do dalszej pracy. Jeśli w tym roku świadectwo Twojego dziecka wypadło nieco słabiej, możesz zachęcić go do nauki dzięki odpowiednio dobranej zabawce. Świetną nagrodą dla dziecka będą edukacyjne gry planszowe. Uczą układania wyrazów, można odkrywać dzięki nim tajemnice ludzkiego ciała, albo przeprowadzać eksperymenty. Wśród nagród dla dzieci w Gandalfie znajdziesz też uwielbiane przez chłopców i dziewczynki klocki LEGO. Spraw, by początek wakacji był jeszcze bardziej przyjemnym doświadczeniem!