SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Nagrody dla przedszkolaków

Przedszkole to pierwszy ważny etap edukacji dziecka. Choć sporą część dnia maluchy spędzają na zabawie, z roku na rok zdobywają też coraz większą wiedzę i przygotowują się do tego, by zasiąść w szkolnej ławce. Zakończenie roku szkolnego to dla nich bardzo ważne wydarzenie. Ich dobre zachowanie, pracę i postępy warto docenić, wręczając upominki dla przedszkolaków. Symboliczny podarunek powinno otrzymać je każde dziecko!

Nagrody dla dzieci w przedszkolu – jakie wybrać?

Uniwersalnym upominkiem dla przedszkolaka (i nie tylko) jest książka. Niezależnie od tego, czy czytana przez rodzica, czy samodzielnie, rozwija wyobraźnię, umiejętności językowe i poszerza wiedzę. Książki kształtują także empatię i mogą stanowić pomoc w trudnych sytuacjach. Z kolei czas spędzany z rodzicem podczas lektury wpływa na poczucie własnej wartości i wzajemne relacje. W Gandalfie znajdziesz mnóstwo inspirujących lektur, idealnych na nagrody dla dzieci w przedszkolu, zarówno klasykę, jak i gorące nowości wydawnicze. W dodatku w świetnych cenach!

Najlepsze książki na upominek dla przedszkolaka

Pozostaje pytanie: jaka książka będzie najlepsza? Wszystko zależy od wieku i upodobań dziecka. Idealnymi nagrodami dla przedszkolaków z najmłodszych grup będą serie Pucio, Mądra mysz, Jano i Wito albo Kicia kocia. Starsze dzieci warto zapoznać z tradycyjnymi bajkami, baśniami i legendami. Do gustu powinny przypaść im przygody uroczego żółwia Franklina i rodziny Muminków. Ciekawość świata pomogą rozbudzać kolorowe atlasy czy barwnie ilustrowane encyklopedie. Nagrodami dla dzieci w przedszkolu, które poszerzą słownictwo będą słynne wiersze i wierszyki, na przykład Jana Brzechwy. Do wybranej z oferty Gandalfa książeczki warto wpisać krótką dedykację. Po latach będzie można powracać do niej z sentymentem i uśmiechem na twarzy.


image

Bestsellery - Książki przedszkole

... ...
Zobacz więcej produktów