Upominki i nagrody dla uczniów kończących liceum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Upominki dla uczniów kończących liceum

Koniec liceum i matura to ważne wydarzenia w życiu młodego człowieka. Przełomowy moment, w którym decyduje między innymi o wyborze ścieżki zawodowej. Dobrze, by oprócz świadectw, pozostała mu po tych ostatnich szkolnych latach przyjemna pamiątka. W Gandalfie wierzymy, że najlepszym, klasycznym upominkiem dla uczniów kończących liceum jest po prostu dobra książka.

Jaką książkę wybrać na upominek dla ucznia kończącego liceum?

Sklep Gandalf oferuje szeroki wybór literatury dla ‘młodych dorosłych’. Tematyka takich książek, a także doświadczenia bohaterów korelują z doświadczeniami czytelników. Przyjaźń, pierwsza miłość, relacje, tożsamość… Książka z gatunku young adult będzie dobrym upominkiem dla ucznia kończącego liceum. Niepokorni Anki Sangusz, Apollo i boskie próby Ricka Riordana, a może klasycznie Harry Potter? Z pewnością wybierzesz z naszej oferty coś, co przypadnie do gustu licealiście!

Literacki upominek dla ucznia kończącego liceum – najlepsza pamiątka

Przygotowując książkowe upominki dla uczniów kończących liceum warto wpisać każdemu osobistą dedykację. Opisać miłe wspomnienie z nim związane, zwrócić uwagę na jego zdolności czy zainteresowania, a także życzyć wszystkiego dobrego na przyszłość. Gdy po latach postanowi wrócić do lektury, te kilka ciepłych słów z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy. Książka z dedykacją to pamiątka, która nigdy nie wyjdzie z mody!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - szkoła średnia. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 131 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 53%. W ofercie mamy między innymi Trzy kroki od siebie.

z6
z6