SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Wystąpienia publiczne, autokreacja – książki na Gandalf.com.pl

„Pamiętaj, wartość ma nie to, co mówisz, ale to, jak się to odbija w głowie słuchającego” – ten cytat Józefa Piłsudskiego po dziś dzień nie stracił na swojej ponadczasowości. Autoprezentacja, przekonywanie, kreowanie wizerunku – książki, które pomogą Ci zostać ekspertem w tych dziedzinach, znajdziesz na Gandalf.com.pl.

Wizerunek – książka

O potędze wystąpień publicznych oraz dobrego wizerunku wiedzieli już starożytni Grecy. Sztuka perswazji, jaką była retoryka, robiła furorę w czasach ateńskiej demokracji. Taki sposób rządzenia oznaczał, że każda jednostka, chcąca wziąć udział w życiu politycznym, musiała znać, chociażby podstawowe tajniki sztuki przekonywania innych. Aby jednak robić to efektywnie, retorycy musieli znać fundamentalne zasady dotyczące kreowania wizerunku. Książki wskazują między innymi na sofistów, wędrownych nauczycieli, którzy uczyli obywateli ateńskich sztuki autoprezentacji oraz argumentacji za pieniądze.

W dzisiejszych czasach umiejętność przekonywania innych jest równie ważna, co kiedyś. W wielu przypadkach sukces zależy nie tylko od poziomu naszej autoprezentacji, ale także wizerunku, jaki posiadamy u odbiorców. Wizerunek – książki podają, że dzięki niemu łatwiej przyjdzie nam przekazanie takiego komunikatu, jakiego zamierzaliśmy. Teksty na temat kreowania wizerunku przydadzą się nie tylko osobom, które na co dzień występują przed publicznością, ale także w kontaktach biznesowych w pracy. Dzięki takim publikacjom będziemy mogli nauczyć się, jak między innymi utworzyć wizerunek eksperta i jak podtrzymać go u słuchaczy. Narracja, sposób podania, porównania, celne zestawienia – to tylko niektóre z elementów sztuki kreowania wizerunku. Książki nauczą nas pewności siebie, tego, jak zainteresować odbiorców, panować nad słuchaczami, oraz jak używać tonu głosu i mimiki, aby podkreślić nasz przekaz.

Kreowanie wizerunku – książka

Autopromocja oraz rodzaj naszego wizerunku w kontekście biznesowym są szczególnie istotne, nie tylko w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, ale także negocjacji. Postrzeganie nas jako lepszych pracowników, lepsza organizacja naszej firmy, sprawienie, że nasi pracownicy pójdą za nami w ogień – to wszystko są benefity, jakie może przynieść nam znajomość technik kreowania wizerunku. Książki na ten temat pomogą nam nie tylko w prezentacji naszych pomysłów za pomocą mowy, ale także za pomocą grafiki. Podpowiedzą nam, jak zorganizować naszą prezentację, jak przedstawić nasze pomysły na ekranie w punktach w prosty i czytelny sposób, gdzie powinny znajdować się elementy graficzne, a także, w jaki sposób osadzić wykresy i tabele, aby wytworzyć wizerunek kompetentnego pracownika w umyśle naszego pracodawcy.

Autokreacja – książki

Nauka sztuki kreowania wizerunku znacząco zwiększy Nasze szanse na osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym świecie. Już teraz wybierz książki, które pozwolą Ci osiągnąć przewagę na rynku – wszystkie te najciekawsze oraz najbardziej wartościowe dostępne są na stronie Gandalf.com.pl w dziale: kreowanie wizerunku – książki.


... ...
Zobacz więcej produktów