SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Własną drogą do celu

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo KOS
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Ilość stron 468
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • DPD dostawa za półdarmo

Opis produktu:

Jest to książka dla tych, którzy chcą się rozwijać nie będąc wstępnie zwiniętymi; którzy chcą iść wzwyż, dalej, lepiej - niekoniecznie wychodząc z dołka. Nie chcą pokonywać wielkiego bólu i cierpienia tylko może zminimalizować dawkę. Książka motywacyjna dla zwykłych mądrych ludzi którzy idą przez życie nie chcąc cierpieć więcej niż potrzeba.

Pisałem ją z nadzieją, wiarą i przekonaniem, że kilka minut dziennie poświęcone pozytywnemu myśleniu, odrobina refleksji nad samym sobą, może polepszyć wszystko dookoła, wytrącić z bylejakości, podnieść na duchu, uwierzyć w możliwość osiągnięcia sukcesu. Może spowodować, że zaczniemy ustalać własne priorytety w swoim życiu i zrozumiemy, że jeżeli tego nie zrobimy, ktoś inny zrobi to za nas.

Jestem przekonany i głęboko wierzę, że każdy z nas nosi w sobie pierwiastek wielkości i niepowtarzalności. Poczucie, że jest się człowiekiem wartościowym, zdolnym do wielkich dokonań, niezależnie od chwilowych porażek i niepowodzeń, pozwala realizować cele i pragnienia. Przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia - jeżeli tylko będzie się robiło to dla ludzi i z ludźmi; że wszystkiego na tym świecie wystarczy dla wszystkich - szczęścia, zdrowia, miłości, pieniędzy; że wszystko co jeden człowiek zrobił, drugi może powtórzyć, daje tę specyficzną moc i błysk w oku prowadzący do szczęścia i spełnienia.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: poradniki,  praca, biznes,  autokreacja,  zawodowe
Wydawnictwo: KOS
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 145 x 205
Ilość stron: 468
ISBN: 9788376493220
Wprowadzono: 23.11.2023

RECENZJE - książki - Własną drogą do celu - Zbigniew Królicki

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: