SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

To, czego szukasz, szuka także ciebie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Silver
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Liczba stron 352

Opis produktu:

Na przemyślenie swojego życia, a co ważniejsze na zmiany nigdy nie jest za późno! Poznajcie Barbarę - `polską Danielle Steel`, królową romansideł, autorkę bestsellerów, których nakłady znikają z półek księgarskich w mgnieniu oka. Po trzydziestu paru latach nieprzerwanej passy właśnie dociera ona do przysłowiowej ściany. A może to nie ściana, tylko zakręt, za którym życie oferuje zupełnie nowe wartości...?Wraz z Barbarą wyruszymy do domu pracy twórczej i w górskiej scenerii spotkamy kolejne pisarki: reportażystkę Rysię, dziennikarkę Mirę, poetkę Zosię i... Kim będzie ta piąta? Dość powiedzieć, że jej przyjazd szczerze oburzy Barbarę i wielokrotnie podniesie jej ciśnienie.Zmiana otoczenia wywoła jednak wiele dobrego. Spacery, obcowanie z przyrodą, rozmowy z mądrymi kobietami i porównanie ich doświadczeń do własnych - to wszystko sprzyja refleksji i potrzebnym zmianom, na które przyszła już najwyższa pora. Bo czasem na swoje życie trzeba spojrzeć z innej pespektywy, aby je naprawdę docenić.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: literatura piękna,  Powieść społeczno-obyczajowa
Wydawnictwo: Silver
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 225x153
Liczba stron: 352
ISBN: 9788396316967
Wprowadzono: 17.05.2022

Paulina Płatkowska - przeczytaj też

RECENZJE - książki - To, czego szukasz, szuka także ciebie - Paulina Płatkowska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

zac*********************

ilość recenzji:62

23-07-2022 18:58

Gdy byłam na Warszawskich Targach Książki, swoje nieomylne kroki skierowałam na stoisko Silver Oficyna Wydawnicza. Tam Iwona Krynicka wystawiała książki, które w ciągu kilku lat wydała wraz ze wspaniałymi Autorkami. Miałam tam przyjemność spotkać Paulinę Płatkowską. To było kilka cudownych chwil rozmowy. Oczywiście Iwona nie byłaby sobą, gdyby nie powiedziała, że właśnie tą książkę muszę przeczytać. Bo jak ona mnie już trochę zna, to mi się spodoba. I miała rację ????
?A kiedy jedna strona w związku tak lgnie, druga często wywyższa się bezkarnie i odsuwa, wiedząc, że i tak będzie poszukiwana i doganiana. To jeden z wielu niesprawiedliwych ludzkich dualizmów, krzywdzących, w gruncie rzeczy niedobrych dl żadnej ze stron układu: jak kat i ofiara, jak dominator i osoba mu podległa.
Ale czy istnieje małżeństwo, w którym w żadnej dziedzinie życia nie ma podobnych przepychanek, rządów uzurpatorów, domowych dyktatur? Barbara takiego nie znała. Zawsze ktoś góruje, partnerstwo idealne to mrzonka. ?
Barbara to jedna z najlepszych polskich pisarek romansów. Wielokrotnie nazwana ?polską Danielle Steel?. Na polskim rynku od przeszło trzydziestu lat, uwielbiana i bezkrytycznie wielbiona przez swoje fanki. Szperając w Internecie doszukuje się niepochlebnych uwag o swojej twórczości. A kiedy dedlajn za już za progiem, a pomysł się nie pojawia, Barbara postanawia wyjechać na zlot pisarek do domu pracy twórczej. Wielokrotnie była zapraszana jednak nigdy nie pomyślała aby skorzystać z tego zaproszenia. Pod wpływem impulsu umawia się na wyjazd. Nie spodziewa się że ten wyjazd będzie początkiem ogromnych zmian w jej życiu.
Paulina Płatkowska w bardzo obrazowy sposób opisała przemianę człowieka. Każdy z nas pod wpływem pewnych wydarzeń, emocji może się zmienić. Nie zawsze ta zmiana jest łatwa. Powiedziałabym że zawsze jest to ciężka praca nad samym sobą. Czytając To, czego szukasz szuka także ciebie, bardzo dobrze się bawiłam. Ja uwielbiam książki gdzie bohater postawiony jest w trudnej sytuacji, która wymaga od niego dużej pracy nad sobą. A cudowne przepisy zamieszczone na końcu książki, zamierzam właśnie wypróbować. Na pierwszy ogień pójdą śliwki pod kruszonką.
Jeśli chcecie przeczytać powieść, podczas której wielokrotnie się uśmiechniecie, pokiwacie głową, pomyślicie, że dokładnie tak powinno być to właśnie jest ta książka. ...

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?