Popraw się, Cukierku! - Waldemar Cichoń - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Popraw się, Cukierku!

  • Promocja
    image-promocja

Popraw się, Cukierku! - opis produktu:


Popraw się, Cukierku! - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Popraw się, Cukierku!, od Waldemar Cichoń. Popraw się, Cukierku! spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Waldemar Cichoń. Nie będziesz żałował! Popraw się, Cukierku! i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Trzeci tom pełnych humoru i zabawnych wydarzeń opowiadań o kocich sprawach i sprawkach. Cukierek, najbardziej niezwykły kot na świecie (znany m.in. z książki Cukierku, ty łobuzie!, która w 2017 roku została wpisana na listę lektur szkolnych), a także Maciek, Marcel oraz mama i tata, po raz kolejny zapraszają wielbicieli zwierząt i dobrej zabawy do swojego świata.

Czy można zaprzyjaźnić się z wyjątkowo dokuczliwym nowym członkiem rodziny? Komu grozi obława? Jak uniknąć Wielkich Wiosennych Porządków? Dlaczego czasami trzeba przejść na dietę? Czy Wysoki Sąd zastosuje okoliczności łaskoczące wobec czworonoga oskarżonego o niecne postępki? Po co kotu dzwonek? Jak spędzić udane wakacje, pozbyć się z ogródka natrętnego kreta i przeżyć straszną noc?

Więcej książek z tej serii

Popraw się, Cukierku! - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Popraw się, Cukierku!, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Popraw się, Cukierku! - Waldemar Cichoń to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Popraw się, Cukierku! nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Popraw się, Cukierku!, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Waldemar Cichoń i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Popraw się, Cukierku! pochodzi z wydawnictwa Żwakowskie Joanna Cichoń. Autorem książki jest Waldemar Cichoń. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa. Książka Popraw się, Cukierku! liczy 64 stron. Popraw się, Cukierku! jest częścią serii Cukierek. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Waldemar Cichoń - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Popraw się, Cukierku!

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: