Dasz radę, Cukierku! - Waldemar Cichoń - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dasz radę, Cukierku! (twarda)

 • Promocja
  image-promocja

Dasz radę, Cukierku! - opis produktu:


Dasz radę, Cukierku! - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Dasz radę, Cukierku!, od Waldemar Cichoń. Dasz radę, Cukierku! spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Waldemar Cichoń. Nie będziesz żałował! Dasz radę, Cukierku! i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Nasz bohater znowu ma pełne łapy roboty i mnóstwo do opowiedzenia ósma część serii to siedem nowych historii o niełatwym życiu lubiących rozrabiać kotów domowych w świecie ludzi. Nie rozczarujecie się i tym razem jest jeszcze śmieszniej, jeszcze ciekawiej i jeszcze bardziej szalenie!
Maciek postanowi zostać sławnym iluzjonistą i spowoduje zniknięcie Tradycji, z powodu spodziewanych mrozów tata wyda domowym zwierzakom zakaz wychodzenia z domu, za sprawą kotki Tradycji wszyscy będą sobie łamali głowy, usiłując rozwiązać tajemnicę kotleta schabowego oraz deszczu padającego ...od spodu. Trzeba też będzie przekonać pewnego chłopca, że nadaje się na właściciela kota; wymyślić jak wygrać konkurs internetowy i rozwiązać problem strajku głodowego.

Więcej książek z tej serii

Dasz radę, Cukierku! - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Dasz radę, Cukierku!, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Dasz radę, Cukierku! - Waldemar Cichoń to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Dasz radę, Cukierku! nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Dasz radę, Cukierku!, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Waldemar Cichoń i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Dasz radę, Cukierku! pochodzi z wydawnictwa Żwakowskie Joanna Cichoń. Autorem książki jest Waldemar Cichoń. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa. Książka Dasz radę, Cukierku! liczy 62 stron. Jej wymiary to 170x242. Oprawa jest twarda. Dasz radę, Cukierku! jest częścią serii Cukierek. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Waldemar Cichoń - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Dasz radę, Cukierku!

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: