Co słychać, Cukierku? - Waldemar Cichoń - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Co słychać, Cukierku? (twarda)

  • Promocja
    image-promocja

Co słychać, Cukierku? - opis produktu:


Co słychać, Cukierku? - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Co słychać, Cukierku?, od Waldemar Cichoń. Co słychać, Cukierku? spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Waldemar Cichoń. Nie będziesz żałował! Co słychać, Cukierku? i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Pomimo, że to już siódma część przygód pręgowanego rozrabiaki, Czytelnicy wciąż są ciekawi, co u niego nowego.
Co słychać, Cukierku? to siódma część przygód niezwykłego czworonoga. Co zrobić, gdy do domu przyczepi się `Toperz`? Kim jest brzydkie kociątko i dlaczego gra w teatrze? Po co organizowane są Wielkie Wyprawy Odkrywcze? Z jakiego powodu wujek `Żetakpowiem` ma problemy ze snem? Dlaczego w rodzinnej łazience rozrabia rybi chuligan? Jakie danie upichci dla rodziny Marcel - mistrz patelni?

Sięgnij po książeczkę, by znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Więcej książek z tej serii

Co słychać, Cukierku? - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Co słychać, Cukierku?, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Co słychać, Cukierku? - Waldemar Cichoń to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Co słychać, Cukierku? nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Co słychać, Cukierku?, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Waldemar Cichoń i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Co słychać, Cukierku? pochodzi z wydawnictwa Żwakowskie Joanna Cichoń. Autorem książki jest Waldemar Cichoń. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Co słychać, Cukierku? liczy 64 stron. Jej wymiary to 242x168. Oprawa jest twarda. Co słychać, Cukierku? jest częścią serii Cukierek. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Waldemar Cichoń - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Co słychać, Cukierku?

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: