SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Erin Hunter - biografia

Erin Hunter to z pewnością nietuzinkowa autorka, a w zasadzie autorki. Pod tym pseudonimem nie kryje się bowiem jedna osoba. Skład zapoczątkowały: Kate Cary, Cherith Baldry oraz Victoria Holmes, natomiast w 2008 roku grupa rozszerzyła się jeszcze o Tui Sutherland, która na początku była odpowiedzialna za edycję wcześniejszych powieści autorek. Pod szyldem Erin Hunter pracują również Clarissa Hutton, Inbali Iserles i Dan Jolley. Do formacji należała także Gillian Phillip, jednakże jej praca skończyła się w połowie 2022 roku.

Erin Hunter - najpopularniejsze tytuły 


Pierwszą i najbardziej znaną serią autorów kryjących się za pseudonimem Erin Hunter jest cykl Wojownicy. To książki, w której głównymi bohaterami są koty podzielone na pięć klanów. W skład Wojowników wlicza się 5 serii, 7 superedycji oraz 7 nowel. Oprócz tego Erin Hunter ma na swoim koncie również takie cykle jak Sfora czy Bambusowe Królestwo

Wojownicy - kultowy tytuł na koncie Erin Hunter


Seria Wojownicy to prawdziwy bestseller, w którym zakochały się miliony czytelników na całym świecie. Jest to cykl książek opowiadających o życiu kotów, które tworzą klany: Pioruna, Wiatru, Rzeki, Cienia i Nieba. Zwierzęta podzieliły między siebie las i stworzyły samowystarczalne społeczności. Leśne koty wierzą w istnienie Klanu Gwiazdy, do którego odchodzą po śmierci. Jest jednak jeden warunek – muszą przestrzegać kodeksu wojownika i w niego wierzyć. Koty, które tego nie zrobią, trafiają do Mrocznej Puszczy.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 193 książek, których autorem jest: Erin Hunter. Dostępne formaty: miękka, pakiet, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, fantastyka, komiks, Dla młodzieży, pakiety, okazje do -60%, dla dzieci i młodzieży, fantastyka, zwierzęta, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, bestsellery wszech czasów, Zysk, Książki po ukraińsku, Nowa Baśń, nowości, Nowości, Bestsellery.

Na książki autora Erin Hunter mamy rabaty sięgające do 62%.
... ...
Zobacz więcej produktów