SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Okrutnie piękny/Kryptonim Romeo/Infantka (pakiet)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Lira Publishing
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 1232
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Trzy doskonałe powieści sensacyjne Wojciecha Nerkowskiego w jednym pakiecie!
Okrutnie piękny
Uroda otwiera wiele drzwi. Również te, za którymi czai się śmierć
Z ósmego piętra hotelu na Cejlonie wypada i ginie młody mężczyzna. Czy było to morderstwo, samobójstwo, a może tylko nieszczęśliwy wypadek Kilka miesięcy wcześniej Konrad Krauze, niewiarygodnie przystojny wzięty lekarz poznaje Tomasza, który dołącza do lekarskiej paczki. Tomasz wiąże się z Martą, niestety idylla kończy się szybko wraz z przypadkowo podsłuchaną rozmową. Kiedy cała grupa wyjeżdża na egzotyczne wakacje, napięcie zaczyna rosnąć
To opowieść o pożądaniu i obsesji, o emocjach tak silnych, że niszczą tych, którymi zawładnęły, a także ranią ich bliskich. To też historia o tajemnicy piękna, które zachwyca, ale może też zaślepić.

Kryptonim Romeo
Szpieg i dwie kobiety. Która okaże się miłością jego życia, a która śmiertelną pułapką
Robert Kidd - pół Polak, pół Amerykanin - otrzymuje szokującą wiadomość. Jego żona, która rzekomo zginęła trzy lata wcześniej w wypadku, nagle pojawia się gdzieś na Półwyspie Arabskim. Polskie służby wywiadowcze uruchamiają tajną operację, ale Kidd zaczyna działać na własną rękę. Jeśli odnajdzie żonę, będzie musiał wyplątać się z uczuciowego trójkąta Niedawno bowiem Kidd związał się z Kaśką, żywiołową dziewczyną, która doskonale potrafi zadbać o swoje sprawy. Tropy się mnożą A przeciwnik cały czas działa i nadal nie wiadomo, gdzie się ukrywa ani skąd uderzy ponownie.

Infantka
Szukając swojej tożsamości, można stracić wszystko inne
Hania wychowywała się w domu dziecka i nic nie wie o swoich biologicznych rodzicach. Kiedy pewnego dnia zwiedza zabytkowy pałacyk, wszyscy wokół zauważają jej podobieństwo do postaci ze starego obrazu. Hania zaczyna podejrzewać, że może być nieślubną córką potomka szlacheckiego rodu. Jednak spadkobiercy zrobią wszystko, by uniemożliwić Hani odkrycie tajemnic z przeszłości.

Jaką cenę przychodzi zapłacić za możliwość poznania prawdy Jakie granice trzeba przekroczyć, aby do niej dotrzeć
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: kryminał,  detektywistyczny,  humorystyczny,  polskie kryminały,  pakiety,  książki na jesienne wieczory,  książki na lato,  książki na poprawę humoru,  śmieszne książki dla dorosłych,  sensacja
Wydawnictwo: Lira Publishing
Oprawa: miękka
Okładka: pakiet
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 1232
ISBN: 978-83-67654-91-3
Wprowadzono: 20.10.2023

Jacek Getner - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Okrutnie piękny/Kryptonim Romeo/Infantka - Jacek Getner

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: