SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lira Publishing

Wydawnictwo Lira to jedna z najmłodszych polskich oficyn – powstała w 2017 roku, z inicjatywy Marka Jannasza. Swoją siedzibę ma w Warszawie. Jej debiutem były dwie serie należące do gatunku literatury kobiecej. Już rok później portfolio wydawnictwa Lira znacznie się rozszerzyło. Na swoim koncie oficyna ma już ponad 50 tytułów, a ich liczba stale rośnie.

Oferta wydawnictwa Lira


W portfolio Lira wydawnictwa znaleźć można książki z gatunków literatura piękna i obyczajowa, kryminał, sensacja, thriller, fantasy oraz biografie historyczne. Oficyna podkreśla, że jej celem jest publikowanie pozycji budzących emocje, a przy tym prezentujących wysoki poziom edytorski. Pierwszymi tytułami, które ukazały się nakładem wydawnictwa Lira Publishing, były Przebudzenie Lukrecji Laury Adori oraz Wernisaż Oskara Salwy.

Lira wydawnictwo – serie


Wspomniana już powieść Laury Adori o przygodach Lukrecji podbiła serca czytelniczek i doczekała się kolejnych tomów (Owoce Lukrecji, Żywioły Lukrecji). Dużą popularnością cieszą się także książki traktujące o losach Emilii, bohaterki stworzonej przez Annę Dąbrowską (Jedna miłość czy Jedno życie) oraz Niny, wymyślonej przez Annę Kekus (Wybory Niny, Pragnienia Niny). Czytelnicy chętnie sięgają po publikacje Iwony Kienzler, traktujące o miłosnych sekretach królów, dynastii i arystokratów. Fanom fantasy przypadnie do gustu seria urban fantasy Lira wydawnictwa Opowieści z Wieloświata Anny Sokalskiej. Wielbiciele powieści z dreszczykiem mogą z kolei sięgnąć na przykład po książki Karoliny Morawieckiej z cyklu Klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem).

Wydawnictwo Lira – zapowiedzi


Nie możesz doczekać się kolejnej książki od wydawnictwa Lira? Zapowiedzi nowych publikacji tej oficyny możesz znaleźć w sklepie Gandalf. Dbamy o to, byś nie przegapił żadnej interesującej premiery. Informacje o planowanej dacie publikacji oraz cenie znajdziesz w zakładce Zapowiedzi. Wydawnictwo Lira nie każe swoim czytelnikom czekać na kolejne tomy ulubionych serii zbyt długo, dlatego regularnie zaglądaj do Gandalfa i zawsze bądź na bieżąco!
... ...
Zobacz więcej produktów