SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki mogą być świetnym sposobem na ucieczkę od rzeczywistości naszego życia. Mogą przenosić nas do różnych światów i dać wytchnienie od własnych kłopotów. Wspólnym mianownikiem książek na poprawę nastroju jest humor czy to w formie żartów sytuacyjnych czy dowcipnych dialogów. Niezależnie od tego, czy jest to beztroska komedia romantyczna, czy satyryczna powieść detektywistyczna, lektura z dużą dawką humoru, zwykle wywołuje uśmiech na naszej twarzy i sprawia, że czujemy się lepiej.

Przyjemność sprawią nam nie tylko lekkie historie z szczęśliwym zakończeniem, ale także książki z podnoszącymi na duchu przesłaniami czy książki z sympatycznymi bohaterami. Czytanie o bohaterach pokonujących trudne przeszkody może nas zainspirować do zrobienia tego samego we własnym życiu. Świadomość, że są inni tacy jak my, może sprawić, że poczujemy się mniej samotni na świecie.

Śmiech gwarantuje poprawę nastroju, a więc w ksiązki satyryczne, książki z dowcipami i anegdotami również potrafią świetnie podnieść na duchu. 

Poniżej lista książek lekkich i humorystycznych, które powinny wywołać uśmiech na twarzy każdego czytelnika. Możesz też zajrzeć do oferty pełnych poczucia humoru kryminałów lub działu książek z humorem. Udanego dnia 😊


... ...
Zobacz więcej produktów