SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

P.S. Herytiera `Pizgacz` - biografia

Choć to dopiero początek jej pisarskiej kariery, zdążyła zaskarbić sobie uwagę tysięcy czytelników, szczególnie wśród młodego pokolenia, ale i nie tylko. Wierne fanki jej twórczości zrzeszają się nawet w fandomie poświęconym książkom i postaci P.S. Herytiera ‘Pizgacz’. Kim naprawdę jest Herytiera Pizgacz i jakie popularne tytuły ma na swoim koncie?

Kim jest P.S. Herytiera ‘Pizgacz’?


Pod pseudonimem kryje się Katarzyna Barlińska, studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej i mieszkanka Wrocławia. Swoją popularność zawdzięcza platformie Wattpad, która zrzesza twórców i pozwala na publikowanie dzieł pisarskich w różnej formie. No i oczywiście własnemu talentowi, a w to, że go posiada, nie da się wątpić. Katarzyna, pod pseudonimem Herytiera Pizgacz, zaczęła publikować w 2015 roku, a jej opowiadania z miejsca przypadły do gustu czytelnikom w różnym wieku. Jako pierwsza w Polsce zaskarbiła sobie uwagę ponad 115 tysięcy obserwujących w serwisie Wattpad. Jej historie powstają wręcz w błyskawicznym tempie, ale zwolennicy książek tradycyjnych również mogą zaspokoić swoją ciekawość i dać się porwać fenomenowi Herytiery Pizgacz

P.S. Herytiera Pizgacz – książki


P.S. Herytiera Pizgacz jest autorką wattpadowej serii Hell, która zyskała tak ogromną popularność wśród internetowych czytelników, że Katarzyna w porozumieniu z wydawnictwem Editio zdecydowała się wydać swoje historie w postaci papierowych książek. W sprzedaży ukazał się pierwszy tom historii – Start a fire. Runda pierwsza. W planach wydawniczych jest także Start a fire. Runda druga oraz kolejne części historii. Jakich tematów dotyczy Start a fire od P.S. Herytiera Pizgacz? Książki te, to prawdziwy czytelniczy fenomen! Główna bohaterka – Victoria, wiedzie raczej przeciętne życie wypełnione kłótniami z bratem bliźniakiem, imprezami ze znajomymi i rodzinnymi wieczorami. I oczywiście nauką w prestiżowej szkole. Jej dni zlewają się ze sobą do momentu, w którym poznaje jego – niebezpiecznego i tajemniczego Nathaniela. Start a fire to nie jest jednak historia o miłości, ale o toksycznej i niebezpiecznej relacji, która raz na zawsze zmieni życie Victorii. Jak potoczą się dalsze losy nastolatki? Przekonaj się sam! O mały włos, w związku z burzą wywołaną w internecie przez fanki, w ogóle nie doszłoby do wydania tytułów od P.S. Herytiera Pizgacz – książki na szczęście ujrzały światło dzienne i teraz również Ty możesz poznać historię niezwykłej i niebezpiecznej relacji pomiędzy Veronicą, a Nathanielem.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 24 książek, których autorem jest: P.S. Herytiera `Pizgacz`. Dostępne formaty: miękka, pakiet, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, Dla młodzieży, nagrody literackie, pakiety, literatura piękna, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, BookTok, nowości, Książki z barwionymi brzegami 📚.

Na książki autora P.S. Herytiera `Pizgacz` mamy rabaty sięgające do 34%.
... ...