SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Weronika Marczak - biografia

Weronika Marczak urodziła się w 1996 roku. Mieszka w Wiedniu. To wschodząca gwiazda literatury, która swoją karierę rozpoczęła na platformie pisarskiej Wattpad. Jej książki przeczytało już ponad cztery i pół miliona osób, dzięki czemu znalazły się na listach najchętniej czytanych tytułów. Ponadto, tłumaczenie na język angielski zobaczyło ponad sześć miliona osób. Weronika Marczak prowadzi Instagrama i Twittera, na których komunikuje się z czytelnikami. Lubi czytać literaturę klasyczną, do których należą takie tytuły, jak Wichrowe Wzgórza czy Cierpienia młodego Wertera.

Weronika Marczak - książki o samotności w wielkim domu


Weronika Marczak książki pisze głównie z gatunku literatury młodzieżowej. Należy do nich, między innymi, powieść pod tytułem Rodzina Monet. Skarb. Ukazała się w miękkiej oprawie w 2022 roku nakładem wydawnictwa You&YA. Liczy sobie ponad czterysta stron. Na okładce znajduje się stojąca tyłem dziewczyna w warkoczu, ubrana w różową suknię, wokół której unoszą się różowej diamenciki. Przed nią znajdują się cienie pięciu postaci. Weroniki Marczak książki przedstawiają historię Hailie Monet, która nagle doświadcza w życiu ogromnej straty. Jej mama i babcia umierają, przez co dziewczyna postanawia opuścić swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania, przeprowadzając się do ogromnego, luksusowego domu. Doświadcza tam jednak wielu samotnych chwil. Czy jej sytuacja może się zmienić? Sprawdź sam, czytając Weroniki Marczak książki! A jeśli szukasz także innych powieści młodzieżowych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Pełne intryg i nagłych zwrotów akcji książki Weroniki Marczak


Książki Weroniki Marczak to także powieść zatytułowana Rodzina Monet. Królewna. Cześć 1. Tom 2. Ukazała się w miękkiej oprawie w 2022 roku nakładem wydawnictwa You&YA. Liczy sobie nieco ponad czterysta stron. Na okładce znajduje się również dziewczyna w warkoczu, tym razem ubrana w niebieską sukienkę, którą otaczają niebieskie diamenciki. Książki Weroniki Marczak, takie jak ten tytuł, to pełne intryg, tajemnic i nieoczywistych sytuacji oraz nagłych zwrotów akcji powieści, które skutecznie wciągają w fabułę wielu polskich czytelników. 

Weronika Marczak - ebooki dla miłośniczek powieści młodzieżowych


Weroniki Marczak ebooki znajdziesz na naszej stronie w dwóch różnych formatach: mobi oraz epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturami autorki w każdej chwili. Doskonale nadają się dla wszystkich miłośników powieści z kategorii young adult. Chętnie czytają je nastolatki, szczególnie dziewczyny. Weroniki Marczak ebooki stanowią zatem dobry pomysł na szybki prezent dla miłośniczek powieści młodzieżowych. Wystarczy jedno kliknięcie, by ekspresowo je kupić i mieć je na swoim urządzeniu. 

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 27 książek, których autorem jest: Weronika Marczak. Dostępne formaty: miękka, pakiet, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, Dla młodzieży, nagrody literackie, pakiety, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, Książki na prezent 🎁, bestsellery, bestsellery wszech czasów, BookTok, Książka Roku 2023, Top 100 Gandalfa, Young Adult, Nowości, Bestsellery.

Na książki autora Weronika Marczak mamy rabaty sięgające do 36%.
... ...