SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Aleksandra Negrońska - biografia

Aleksandra Negrońska swoją karierę pisarską rozpoczęła na znanym portalu Wattpad. Zaczęła tworzyć tam w 2014 roku, publikując od tamtej pory siedem książek. Najpopularniejszą z nich jest dwutomowa seria pod tytułem Bad Friends. Aleksandra Negrońska zdobywa rzeszę coraz wierniejszych fanów, a jej czytelnicy z portalu liczą już prawie dwadzieścia tysięcy osób.

Aleksandra Negrońska – książki o życiowych rewolucjach osiemnastolatki


Aleksandra Negrońska książki pisze głównie z gatunku literatury obyczajowej i romansów. Jej najsłynniejsza powieść, wyżej wspomniany tytuł Bad Friends, została wydana w miękkiej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo NieZwykłe. Na okładce znajduje się grupa przyjaciół siedząca jesiennym wieczorem przy ognisku. Aleksandry Negrońskiej książki opowiadają historię Kendall Walker - osiemnastolatki, która przeprowadza się z matką do Londynu, by zamieszkać z jej narzeczonym oraz synem mężczyzny imieniem Nelson. Chłopak od samego początku nie jest do niej przyjaźnie nastawiony, co wpływa na zniechęcenie Kendall do nowej szkoły. Dziewczyna szybko jednak zawiera nowe znajomości, wpadając w wir przygód oraz miłosnych rozterek.

Książki Aleksandry Negrońskiej dostępne na Gandalf.com.pl w różnych formach


Książki Aleksandry Negrońskiej zostały wydane również w formie ebooków oraz audiobooków. Na naszej stronie znajdziesz ebooki zarówno w formie mobi oraz epub, jak i pdf, byś mógł dopasować je do swojego czytnika bądź ściągnąć na dowolne urządzenie. Ponadto, kupując audiobooki, masz szansę oddawać się lekturze także z zamkniętymi oczami, pozwalając sobie na stuprocentowy relaks dla duszy i ciała. Książki Aleksandry Negrońskiej niewątpliwie przypadną go gustu młodym czytelnikom, którzy u stworzonych przez autorkę bohaterów z pewnością odnajdą cząstkę samych siebie. Powieść Bad Friends stanowi wspaniały pomysł na prezent na każdą okazję! Jeśli zatem lubisz tego typu historie bądź znasz kogoś, komu mogłyby się spodobać, zamów książki Aleksandry Negrońskiej już dziś. A jeśli szukasz także innych powieści z gatunku literatury pięknej, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 36 książek, których autorem jest: Aleksandra Negrońska. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, Dla młodzieży, pakiety, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, BookTok, Książka Roku 2023, książki New Adult, nowości, Young Adult, New Adult, Nowości.

Na książki autora Aleksandra Negrońska mamy rabaty sięgające do 35%.
... ...
Zobacz więcej produktów