SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pakiet Rodzina Monet (wszystkie tomy) (pakiet)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo You&YA
Data wydania 2024
z serii Rodzina Monet
Oprawa miękka
Liczba stron 3296
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

W skład pakietu wchodzą:

1. Rodzina Monet Tom 1 Skarb

2. Rodzina Monet Tom 2 Królewna Część 1

3. Rodzina Monet Tom 2 Królewna Część 2

4. Rodzina Monet Tom 3 Perełka Część 1

5. Rodzina Monet Tom 3 Perełka Część 2

6. Rodzina Monet Tom 4 Diament Część 1

7. Rodzina Monet Tom 4 Diament Część 2
Rodzina Monet Tom 1 SkarbRodzina Monet: Skarb to tom otwierający serię powieści dla młodzieży autorstwa Weroniki Marczak. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa You & Ya. Publikacja przedstawia historię młodej dziewczyny, Hailie Monet, która niespodziewanie traci ukochane mamę i babcią. Okoliczności zmuszają ją do przeprowadzki do ogromnego i pełnego luksusów domu. Która nastolatka o tym nie marzy? Na pewno każda, jednak niełatwo cieszyć się dobytkiem w samotności. A to właśnie czeka młodziutką bohaterkę.

Rodzina Monet: Skarb. Czy to typowa powieść obyczajowa?


Mimo że publikację Weroniki Marczak Rodzina Monet: Skarb może przywoływać na myśl podobne tytuły z gatunku literatury młodzieżowej, to jednak pewne jej elementy pozwalają jej się wyróżnić. Książka co prawda opowiada o perypetiach głównej bohaterki, która jest nastolatką, jednak nie towarzyszą temu typowe młodzieżowe problemy. Młodziutka Hailie będzie musiała zmierzyć się z ogromną traumą w postaci utraty najbliższych kobiet w swoim życiu, a więc mamy i babci. Trafi do dużego domu pełnego mężczyzn, jej pięciu starszych braci. Niestety wcale niekoniecznie będzie mogła liczyć na ich opiekuńczość i troskę. Co ją czeka zamiast tego? Sięgnij po Rodzinę Monet: Skarb i przekonaj się na własnej skórze!

Hailie, bohaterka Rodziny Monet: Skarb


Hailie Monet, główna bohaterka powieści dla młodzieży Rodzina Monet: Skarb to postać, którą błyskawicznie można polubić. Znasz na pewno typowe nastoletnie postacie z książek i komiksów. Często rozkapryszone, niezdecydowane, nierzadko infantylne i pełne sprzeczności. Wiek nastoletni rządzi się swoimi prawami! Czy Hailie Monet również taka jest? Niekoniecznie. Dziewczynie przyjdzie zmierzyć się z prawdziwą tragedią i nieodkrytym rodzinnym sekretem. W końcu skończyła już piętnaście lat, a nie wiedziała dotąd nic na temat swojego ojca. Dlaczego mama ukrywała przed nią te informacje? I czego dotyczy biznes, jakim zajmuje się jej, można powiedzieć, nowo odkryta rodzina? Ogromny dom z przestronnymi pomieszczeniami, luksusowe samochody, prywatne szkoły. To zupełnie inne życie!
Rodzina Monet Tom 2 Królewna Część 1Królewna to drugi tom serii książek Rodzina Monet autorstwa Weroniki Marczak. Autorka jest polską pisarką, dla której nie jest to debiut literacki. Królewna ukazała się w roku 2022 nakładem wydawnictwa Muza. Królewna, podobnie jak cała seria Rodzina Monet należy do cyklu You&YA, czyli young adult. Jest to gatunek książek dla młodych dorosłych osób. Tę literaturę szczególnie mocno upodobały sobie nastolatki i nastolatkowie. Za co czytelnicy pokochali Królewnę? Z pewnością za mnóstwo tajemnic, intryg, nieoczywistości i niespodziewanych zwrotów akcji. Weronika Marczak stworzyła intrygującą, pełną emocji historię, która z pewnością przypadnie do gustu młodemu czytelnikowi!

Królewna: kim jest bohaterka powieści?


Główną bohaterką książki Królewna jest nastolatka Hailie Monet. Dziewczyna powoli oswaja się z zupełnie nową sytuacją, jaka na nią spadła. Nagła utrata ukochanej mamy zmusiła ją do odnalezienia się w odmiennej rzeczywistości, pośród nowych twarzy. Czy uda jej się w końcu dobrze poczuć w nowym, pełnym luksusów domu? Oraz czy tytułowa Królewna odnajdzie wspólny język ze swoimi starszymi braćmi? Z każdym kolejnym dniem w nowym domu Hailie będzie odkrywała coraz to nowe tajemnice. Jak sobie poradzi z posiadaniem tej wiedzy? Sprawdź koniecznie!

Królewna Weroniki Marczak: komu przypadnie do gustu?

Królewna Weroniki Marczak to powieść z gatunku young adult, która opowiada o losach młodej, nastoletniej dziewczyny. Pierwszą częścią serii Rodzina Monet jest powieść Skarb. Książka błyskawicznie zyskała sobie rzesze fanów w całej Polsce. Młodzi czytelnicy i czytelniczki pokochali Hailie, nietypową nastolatkę w totalnie niecodziennej sytuacji życiowej. Królewna z pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim młodym dziewczętom, którym bliskie jest nastoletnie życie, ze wszystkimi blaskami i cieniami, jakie ono ze sobą niesie.

Czy Weronika Marczak pisze książki dla nastolatek?

Królewna, będąca kontynuacją powieści Skarb należy do gatunku literatury młodzieżowej, dlatego z pewnością tej grupie czytelników spodoba się najbardziej. Czy Królewna oraz cała seria Rodzina Monet to typowe powieści młodzieżowe? I tak, i nie! Hailie Monet, główna bohaterka Królewny niewątpliwie nie jest typową nastolatką z nastoletnimi problemami. Dziewczyna boryka się z dużą traumą w postaci utraty najbliższych w jej życiu osób. Sytuacji nie ułatwia fakt, że trafiła do nowego domu i obcych dotąd dla siebie starszych braci. Ile jeszcze tajemnic rodzinnych odkryje? I kiedy w końcu te wszystkie elementy zaczną układać się w jedną, logiczną całość?
Rodzina Monet Tom 2 Królewna Część 2

Powieść pod tytułem Królewna. Część 2. Rodzina Monet. Tom 2. została napisana przez Weronikę Marczak - autorkę młodego pokolenia znaną z Wattpada, piszącą głównie powieści młodzieżowe z kategorii young adult. Ukazała się w miękkiej oprawie w 2023 roku nakładem wydawnictwa You&YA. Na okładce znajduje się dziewczyna w warkoczu. Ubrana jest w granatową sukienkę. W lewej ręce, umieszczonej za jej plecami, trzyma dwie pałeczki. Wokół niej unoszą się granatowe diamenciki oraz cienie pięciu twarzy. Książka Królewna opowiada o dziewczynie, która musi stawić czoła życiowym wyzwaniom i niebezpieczeństwom, jednak na szczęście ma na kogo liczyć - swoich braci, którzy skoczą dla niej w ogień.

Królewna - powieść o młodej, bogatej dziewczynie i jej braciach


Powieść zatytułowana Królewna przedstawia historię Hailie - nastoletniej dziewczyny, która jest niepewna siebie. Ma pięcioro starszych braci: Willa, Dylana, Vincenta, Tonyego oraz Shanea, którzy są w stanie zrobić dla niej dosłownie wszystko. To wyjątkowe oparcie, jakie ma w swojej rodzinie sprawia, że główna bohaterka jest w stanie przenosić góry. Staje się coraz pewniejsza siebie i coraz lepiej radzi sobie w codziennym życiu. Dodatkowo sprzyjający jest dla niej fakt bycia niezwykle bogatą. Szybko jednak przekonuje się, że ogromny majątek wiąże się z wieloma trudnymi wyrzeczeniami oraz licznymi niebezpieczeństwami, które na nią czyhają. Jak potoczą się jej losy? Przekonaj się, czytając drugą część książki Królewna.

Królewna - historia, którą czyta się jednym tchem

Królewna to opowieść jak z bajki - o tytułowej księżniczce, która, otaczana przez swoich braci, może czuć się wyróżniona i doceniona. Dodatkowo towarzysząca jej fortuna sprawia, że do szczęścia już niewiele potrzeba. Która dziewczyna nie marzy o znalezieniu się w podobnej sytuacji? Królewna to powieść, która niewątpliwie spodoba się niejednej nastolatce! Dzięki wartkiej akcji i interesującej fabule czyta się ją jednym tchem! Ponadto, stanowi kontynuację całego cyklu o tytułowej rodzinie Monet, dzięki czemu czytelnicy, którzy już poznali ich historię, mają okazję, by odkryć kontynuację losów bohaterów.
Rodzina Monet Tom 3 Perełka Część 1

Trzeci tom uwielbianej przez młodych czytelników bestsellerowej serii Rodzina Monet! Perełka to opowieść o wielkiej zmianie, poczuciu spełnienia, przyjemności oraz cenie tych wszystkich przywilejów. Hailie Monet nie jest już tą samą dziewczyną. Z pozbawionej pewności siebie szarej myszki, której trudno było odnaleźć się w nowej rzeczywistości, przerodziła się w prawdziwą diwę. Luksus staje się dla niej codzienną przyjemnością, z której nie boi się korzystać. Dziewczyna coraz częściej przyznaje, że korzystanie z możliwości, które oferuje jej przynależność do rodziny Monet, naprawdę ją kusi. Nawet, jeśli za niektóre z nich trzeba naprawdę słono zapłacić.

Najjaśniejsza Perełka wśród skarbów rodziny Monet


Największa zmiana, jaka zaszła w Hailie Monet widoczna jest w jej spojrzeniu. W jej oczach widać siłę i ambicję. Nie jest już tą samą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczyną. Życie pośród braci w luksusowym domu diametralnie ją odmieniło. Jeszcze niedawno myśl o tym, że może mieć wszystko, czego pragnie, przyprawiała ją o rumieńce. Teraz czuje, że świat leży u jej stóp. Jest młoda, atrakcyjna, świetnie ubrana i niesamowicie bogata. Dziewczyna nie tylko uczy się akceptować swój status. Zaczyna doceniać swoją sytuację i ją wykorzystywać. Perełka wsadzona do złotej klatki odkryła, że warto od czasu do czasu wyślizgnąć się z niej i zaszaleć.

Perełka - opowieść o cenie prestiżu


Kiedy poznasz smak bogactwa, życie staje się szaleństwem, w którym wszystko jest możliwe. Spontaniczność to Twoje drugie imię! Budzisz się rano z myślą, że masz ochotę na prawdziwe paryskie przysmaki? Nie ma sprawy, lecimy do Francji! Wystawa prac Twojego ulubionego artysty właśnie odbywa się w Dubaju? Wystarczy spakować kilka niezbędnych rzeczy i wsiąść w samolot. Marzy Ci się nauka jazdy konnej? Możesz kupić sobie całą stajnię, a nawet kilka. Główna bohaterka książki Perełka cz. 1 po latach życia w niepewności zaczyna rozkoszować się prawdziwym prestiżem. Mimo że Hailie wykazuje się dojrzałością i wciąż powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej przyznaje, że codzienne doświadczanie ich i wykorzystywanie swojego statusu, naprawdę jej się podoba. Dziewczyna uświadamia sobie jednak, że za przywileje te będzie musiała słono zapłacić.
Rodzina Monet Tom 3 Perełka Część 2

Relacje w rodzinie potrafią być trudne, szczególnie między siostrą a bratem lub braćmi. Jednakże wcale nie musi tak być. Siostrzano-braterska miłość może być naprawdę piękna, pełna wzajemnego szacunku i troski. Między rodzeństwem w Rodzinie Monet ta niezwykła więź nabiera mocy z czasem. Hailie nigdy wcześniej nie podejrzewałaby, że jej kontakt z pięcioma braćmi kiedykolwiek może przerodzić się w coś tak intensywnego. Na tyle silnego, że może z nimi mieszkać i czuć się z tym zupełnie komfortowo. Perełka. Rodzina Monet. Tom 3 Część 2 kontynuuje piękną historię rodzeństwa, które wejdzie za sobą w ogień.

Jedna za wszystkich, wszyscy za jedną


Początki relacji szóstki Monetów nie były łatwe. Nastoletnia Hailie nie miała wcześniej pojęcia o istnieniu Vincenta, Willa, Dylana, Shanea ani Tonyego. Wszystko zmienia się za sprawą tragedii, jaka dotyka dziewczynę. W wyniku wypadku samochodowego Hailie traci najbliższe osoby. Opiekę nad nią musieli przejąć bracia, którzy do nowego obowiązku podeszli z dystansem. Wspólną drogę zaczynają więc od tęsknoty, zagubienia i braku zrozumienia. Jednak wraz z kolejnymi tomami Rodziny Monet sytuacja się zmienia. Jedyna kobieta z rodzeństwa nie spodziewała się tego, w jaki sposób rozwinie relacje ze swoimi braćmi. Ich stosunków nie ochładza nawet fakt, że mają dla siebie coraz mniej czasu. Hailie podkreśla, że jest to rodzaj więzi zupełnie inny niż ten, jaki łączył ją z matką. Obecnie cała szóstka - Hailie, Vincent, Will, Dylan, Shane i Tony nie wyobraża sobie życia bez siebie, rodzinę stawiają na pierwszym miejscu i gotowi są poświęcić wiele w sytuacji zagrożenia. Perełka, czyli kolejna część serii Rodzina Monet to kontynuacja sagi o niesamowitej i niezniszczalnej zależności między siostrą i braćmi.

Young Adult w pełnej krasie


Weronika Marczak oddaje w ręce czytelników kolejną część cyklu Rodzina Monet. Wyczekujący kontynuacji historii fani z pewnością będą usatysfakcjonowani kolejnym tytułem opowiadającym o losach Monetów. Perełka to książka należąca do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dla nastolatek, książki Young Adult i z pewnością w całości wpisuje się w te ramy, przez co miłośnicy literatury młodzieżowej będą zadowoleni z lektury.

Rodzina Monet Tom 4 Diament Część 1


Weronika Marczak oddaje w ręce czytelników czwarty tom bestsellerowej serii Rodzina Monet, która stała się prawdziwym hitem na rynku książek young adult. W książce pt. Diament poznajemy dalsze losy Hailie. Wydaje się, że dziewczyna, która jak na swój wiek przeżyła naprawdę dużo, znalazła w końcu spokój i swoje miejsce na ziemi.

Rodzina Monet Tom 4 Diament Część 2


Ostatni rozdział sagi, która poruszyła serca milionów czytelniczek i czytelników na całym świecie, zbliża się wielkimi krokami. Rodzina Monet Tom 4 Diament Część 2 przeniesie was do zwariowanego świata Hailie Monet, królewny w oczach ojca, skarbu swoich pięciu braci. Jaka historia rozwinie się od słowa 'nic'? Jakie tajemnice kryje sznur pereł na szyi? Czy rodzina Monet będzie w stanie chronić Hailie przed nowymi wyzwaniami i jak zareagują na pojawienie się Adriena w jej życiu? Poznaj odpowiedzi na te pytania, sięgając po ostatni tom legendarnej serii.

Nietypowa główna bohaterka


Hailie Monet nie jest stereotypową królewną, oczekującą na rycerza w lśniącej zbroi. Dla pięciu braci jest skarbem, a dla ojca prawdziwym oczkiem w głowie. Historia tej wyjątkowej dziewczyny ukazuje, że to co widzimy na pierwszy rzut oka, często skrywa za sobą wiele tajemnic. Od czasu gdy zawalił jej się cały świat, a jej losy nierozerwalnie złączyły się z historią braci Monet, minęło już wiele czasu. Jej życie zdążyło się wielokrotnie zmienić o 180 stopni. Zaakceptowanie tych zmian, nie wszystkim przychodzi tak samo łatwo...

Bracia stojący w obronie ukochanej siostry


Vincent, Will, Dylan, Shane i Tony - pięciu braci, którzy zawsze chronili Hailie przed krzywdą. Jednak pojawienie się Adriena stawia ich przed nowymi wyzwaniami. Jak poradzą sobie z faktem, że ich siostra wchodzi w nowy etap życia? Czy będą w stanie pogodzić ochronę z akceptacją zmian? Dowiedz się, jak potoczą się losy tej nietypowej rodziny.

Od strachu do bogactwa


Życie nie oszczędza Hailie. Dziewczyna poznała już smak chyba wszystkich możliwych uczuć. Wie co to rozpacz, strach, ale także miłość, wolność czy bogactwo. Bohaterka bardzo zmieniła się od momentu, gdy została przedstawiona czytelnikom - wydoroślała, odnalazła w sobie ambicję, siłę oraz dumę z tego, kim jest. Za tym idzie również przyzwyczajenie do luksusu, który zapewnili jej bracia. Czymś normalnym stają się dla niej drogie kolacje czy ekskluzywne wakacje na jachcie.

Czasy pozornego spokoju


Najmłodsza z rodzeństwa patrzy wstecz, analizując swoje życie. Przez ostatnie kilka lat poszukiwała uczucia, które odnalazła dopiero w Barcelonie. Wydawałoby się, że zdoła się teraz wyciszyć. Hailie Monet pragnie skupić się na studiach i snuć plany na bezpieczną przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że rzeczy układają się w jak najlepszym porządku. Jednak w serii Rodzina Monet Weroniki Marczak nic nie może pozostać stabilne na zbyt długi czas.

Ktoś zasieje wątpliwości


Jedyna siostra w rodzeństwie Monetów wybrała sobie elitarny kierunek studiów, jakim jest medycyna. Hailie myślała, że wraz z wejściem w dorosłość i określeniem swojej ścieżki kariery, wreszcie nastanie w jej życiu spokój i stabilizacja. Dziewczyna doznaje jednak kolejnego rozczarowania, kiedy w jej poukładanym życiu nastąpią konkretne zawirowania. Źródłem niepokoju okaże się Adrien Santan, który niespodziewanie zjawia się w progu drzwi mieszkania Hailie. To wydarzenie stanie się centralnym punktem czwartego tomu Rodziny Monet pt. Diament.

Książka dla czytelników 16+
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  Dzień Dziecka
Kategoria: Dla młodzieży,  książki o miłości,  książki Young Adult,  pakiety
Wydawnictwo: You&YA
Oprawa: miękka
Okładka: pakiet
Rok publikacji: 2024
Liczba stron: 3296
Wprowadzono: 17.04.2024

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Pakiet Rodzina Monet (wszystkie tomy) - Weronika Marczak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: