SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Autyzm Blok terapeutyczny Percepcja wzrokowa

Część 3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

Opis produktu:

Autyzm. Blok terapeutyczny. Percepcja wzrokowa to pomoc, która wspiera rozwój postrzegania wzrokowego u dzieci ze spektrum autyzmu. Część 3. zawiera zadania analizy i syntezy polegające na wyszukiwaniu na ilustracjach podanych elementów (figur, obrazków), łączeniu takich samych obrazków atematycznych, liczeniu poszczególnych elementów w zbiorach, a także przyporządkowaniu obrazków do zestawu figur, z którego są zbudowane. Praca z kartami dotyczącymi percepcji wzrokowej pozwala dziecku na zdobycie umiejętności, dzięki którym będzie mogło sprawnie czytać i pisać. Ćwiczenia zawarte w bloku usprawniają: spostrzegawczość, analizę, syntezę, kierunkowość, pamięć wzrokową, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową. Zadbaliśmy o to, by szata graficzna nie była zbyt kontrastowa, a stonowana kolorystyka sprzyjała nauce i zdobywaniu nowych umiejętności.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: dla dzieci,  Książki edukacyjne,  Nauki humanistyczne,  Pedagogika,  Agresja u dzieci i młodzieży,  Dysleksja, dysgrafia, dysortografia,  Gry i zabawy,  Media w edukacji,  Terapia,  Upośledzenie fizyczne,  Upośledzenie umysłowe
Wydawnictwo: WiR
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 240x330
Liczba stron: 48
ISBN: 9788367392389
Wprowadzono: 22.12.2022

RECENZJE - książki - Autyzm Blok terapeutyczny Percepcja wzrokowa, Część 3 - Agnieszka Bala

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: