SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pucio chce siusiu czyli pożegnanie pieluszki (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Jak nauczyć dzieciaczki korzystania z nocnika? To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele rodziców. Czytając wraz z nimi książeczkę pod tytułem Pucio chce siusiu, czyli pożeganie pieluszki, macie szansę pokazać maluszkom, czym jest prawidłowa toaleta w ich wieku. Została napisana przez Martę Galewską-Kustrę - logopedę, pedagoga i doktora nauk humanistycznych, prywatnie mamę. Zilustrowała ją Joanna Kłos - graficzka i ilustratorka, wykonująca swoją pracę z pasji. Książeczka Pucio chce siusiu przynależy do słynnej wśród dzieci serii o małym bohaterze imieniem Pucio, wraz z którym najmłodsi mogą przeżywać różne przygody, ucząc się jednocześnie radzenia sobie z codziennymi życiowymi sytuacjami.

Książeczka Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki opowiadająca o chłopcu, który podjął wyzwanie korzystania z nocnika


Publikacja dla dzieci zatytułowana Pucio chce siusiu przedstawia historię sympatycznego małego chłopca, który w prezencie od ukochanej babci dostał wyjątkowo piękny nocnik, na którym narysowany jest samolot. Bohater ten ma zatem nowe zadanie do wykonania w swoim dziecięcym życiu - odzwyczaić się od pieluchy i nauczyć się korzystania z nocnika. Pomaga mu w tym siostrzyczka Misia. Mali czytelnicy wraz z bohaterem starają się zapamiętać, że gdy chce im się siusiu lub kupę, należy na nocnik usiąść. Dzięki książeczce Pucio chce siusiu uporanie się ze skutecznym załatwianiem do nocnika staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze!

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki - praktyczna pomoc dla początkujących rodziców


Kupując książeczkę pod tytułem Pucio chce siusiu, zapewnisz swojemu dziecku skuteczną naukę czystości. Dzięki niej dzieci zaczynają rozumieć, dlaczego warto korzystać z nocnika oraz w jaki sposób to robić. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, zwłaszcza początkujących, którzy nie mają pomysłu, jak nauczyć swoje maluchy prawidłowej toalety. Czytanie książeczki dla dzieci Pucio chce siusiu niesie ze sobą zatem podwójne korzyści, łącząc dobrą zabawę wynikającą z jej czytania z nauką czystości.


S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  Dzień Dziecka,  Strefa Wydawnictwa Nasza Księgarnia,  0 - 3 lat,  Pucio,  wysyłka 24h
Wydawnictwa: Nasza Księgarnia
Kategoria: dla dzieci,  Książki edukacyjne,  książki dla 3 latka,  książki dla przedszkolaka,  książki o nocniku
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 135 x 135
Liczba stron: 28
ISBN: 9788310139665
Wprowadzono: 22.02.2023

RECENZJE - książki - Pucio chce siusiu czyli pożegnanie pieluszki - Marta Galewska-Kustra

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: