SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Marta Galewska-Kustra - biografia

Marta Galewska-Kustra jest doktorem nauk humanistycznych, a także logopedą, pedagogiem dziecięcym i pedagogiem twórczości. Od wielu lat rozwija swoją karierę naukową na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Marta Galewska-Kustra książki pisze dla dzieci. Prowadzi także szkolenia dla nauczycieli, pedagogów oraz rodziców, dotyczące zagadnień logopedycznych i wspierające kreatywność u dzieci. Prywatnie od 2018 roku jest mamą.

Marta Galewska-Kustra – książki będące bestsellerem na polskim rynku książeczek dla dzieci


Książki Marty Galewskiej-Kustry to między innymi seria Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać wydana przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Należą do niej opowiadania o muszce Fefe oraz o Puciu, które od 2016 roku zachwycają najmłodszych, stając się bestsellerem na polskim rynku książeczek dla dzieci. Marta Galewska-Kustra książki pisze również na temat rozwoju dziecięcej kreatywności, czego przykładem jest Szkoła wspierająca twórczość ucznia. Teoria i przykład praktyki. Do tej pory książki Marty Galewskiej-Kustry zostały przetłumaczone na pięć języków.

Marta Galewska-Kustra – książki wspierające rozwój mowy u dzieci


Książki Marty Galewskiej-Kustry skupiają się na rozwoju niezwykle ważnej umiejętności u dzieci, jaką jest mowa. Rozwój mowy u dziecka występuje zazwyczaj w 6-9 miesiącu życia. Wówczas dziecko, poprzez naśladowanie, stara się wymawiać pierwsze dźwięki, gaworząc. Ważne jest, by wiele mówić do dziecka. Słuch jest bowiem nieodłącznie związany z mową. Już pod koniec pierwszego roku życia mogą pojawić się pierwsze słowa, jak na przykład mama. Drugi rok życia dziecka to rozwój większej liczby wyrazów, których dziecko uczy się poprzez naśladowanie. Kolejny etap rozwoju mowy przypada na trzeci rok życia, gdy dziecko zaczyna mówić płynnie, choć brzmienie niektórych wyrazów nie jest jeszcze takie, jak u dorosłych. Książki Marty Galewksiej-Kustry wspomogą rozwój mowy Twojego dziecka. Dzięki nim rozwiniesz także kreatywność maluszka i pobudzisz jego wyobraźnię. Zainwestuj w zdrowie i przyszłość swojego szkraba, kupując książki Marty Galewskiej-Kustry na Gandalf.com.pl!

Marta Galewska-Kustra – Pucio, który bawi i rozwija najmłodszych czytelników


Marta Galewska-Kustra Pucio to książeczki przeznaczone dla najmłodszych czytelników, które przyniosły pisarce największą sławę. Opowiadają przygody małego Pucia, który, podobnie jak przedszkolaki, uczy się mówić. Marta Galewska-Kustra Pucio ma na celu nie tylko zabawiać dzieciaczki, ale także wspierać ich rozwój mowy zarówno pod względem artykulacji głosek, jak i wzbogacania słownictwa oraz stosowania podstawowych zasad gramatyki. Marta Galewska-Kustra Pucio to książeczka o przyjaznych ilustracjach wykonanych przez Joannę Kłos. Stworzony przez nią obraz Pucia stał się na tyle znany i lubiany, że produkowane są nawet zabawki przedstawiające postać bohatera, takie jak gry, puzzle czy maskotki. To prawdziwa gratka dla fanów Marty Galewskiej-Kustry Pucia!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 42 książek, których autorem jest: Marta Galewska-Kustra. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, nauki humanistyczne, pakiety, outlet, Nauka języków, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, Nasza Księgarnia, Książki po ukraińsku, Strefa Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Na książki autora Marta Galewska-Kustra mamy rabaty sięgające do 45%.
... ...
Zobacz więcej produktów