Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Marcin Pawlak, Adam Szweda NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje.
- Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł opatrzonych zadaniami
- Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementów Symbole epoki i To budzi kontrowersje oraz propozycji dodatkowych publikacji książkowych.
- Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki przejrzystym Podsumowaniom i czytelnym osiom czasu.

Podręcznik przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych.

Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Historia. Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Poznać przeszłość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1021/1/2019. Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.8/5 ( 25 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  2
 • 3
  7
 • 2
  1
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Mira

30-04-2021 14:09

Za moich czasów podręczniki do historii niestety nie były tak kolorowe i czytelne. Ściany tekstów nie ułatwiały przyswajania wiedzy, a przecież historia jest tak ciekawym przedmiotem w swym założeniu. Te książkę przejrzałam z przyjemnością i z równą przyjemnością będę ją omawiać z dzieciakami przy odrabianiu lekcji

Czy recenzja była pomocna?

Agata

7-09-2020 16:57

Książka cudowna. Zawiera naprawdę dobre jakościowo fotografie oraz ilustracje. Moją uwagę również zdobyły bardzo ciekawe infografiki.
Widzę po córce, że dzięki podręcznikowi "Poznać przeszłość" nauczyła się czytać mapy, rozumieć legendy czy posługiwać się danymi statystycznymi. Dla każdego rodzica niewątpliwie jest to bardzo cenne.

Czy recenzja była pomocna?

Miro_1975

7-09-2020 15:32

Książka bardzo dobrze wykonana, nigdzie się nie rozklej ani nie gniecie. Druk bardzo dobrej jakości. Przejrzałem i wydaje się być czytelnie napisana. Dzieciak będzie na pewno zadowolony. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona.

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

7-09-2020 08:32

Starożytność i średniowiecze w pigułce. Podręcznik Ponad słowami przekazuje najważniejsze informacje o tych epokach, nie zamęczając ucznia zbędnymi szczegółami. Dużo fajnych zdjęć i ilustracji, które przyciągają uwagę. Udana publikacja.

Czy recenzja była pomocna?

Elka

5-09-2020 11:18

Dobry podręcznik, dzięki za zakładki gratis do zamówienia.

Czy recenzja była pomocna?

Jarek K

5-09-2020 11:06

Poznać Przeszłość - największym atutem są ilustracje i grafiki. Sama treść mniej ciekawym językiem opisana, ale grafiki bardzo na plus.

Czy recenzja była pomocna?