Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jarosław Kłaczkow, Stanisław Roszak, Anna Łaszkiewicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy (miękka)

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

  • Wydawnictwo NOWA ERA
  •  


    Zapowiedź - przybliżona data wydania: 15.7.2021

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia z lat 1815-1939.
Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje.
Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł opatrzonych zadaniami
Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementów Symbole epoki i To budzi kontrowersje oraz propozycji dodatkowych publikacji książkowych.
Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki przejrzystym Podsumowaniom i czytelnym osiom czasu.

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / Historia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.