Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Odkryć fizykę` dla klasy 1. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego.

Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).
Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.
Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.
Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także Podsumowaniom oraz Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów.

Podręcznik ze zbiorem zadań jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych.

Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Fizyka. Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Odkryć fizykę. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1001/1/2019. Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.4/5 ( 12 ocen )
  5
  9
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Jarek K

 • 5-09-2020
 • 10:58

Odkryć Fizykę 1 Nowa Era - robotę robią infografiki i obrazki. Dzięki temu trudny przedmiot jakim jest fizyka jest zdecydowanie przystępniejszy. Wykonanie ok.

Czy recenzja była pomocna?

Jarek K

 • 5-09-2020
 • 10:58

Odkryć Fizykę 1 Nowa Era - robotę robią infografiki i obrazki. Dzięki temu trudny przedmiot jakim jest fizyka jest zdecydowanie przystępniejszy. Wykonanie ok.

Czy recenzja była pomocna?

Waldemar

 • 3-09-2020
 • 00:00

Ciekawy podręcznik, przejrzałem i muszę przyznać że podstawy fizyki i doświadczeń dobrze opisane. Czytelnie

Czy recenzja była pomocna?