Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Nr dopuszczenia: 1001/2/2020
Data wydania 2020
z serii Odkryć fizykę

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Odkryć fizykę 2, zakres podstawowy to ciekawe kompendium wiedzy o mechanizmach, które tworzą świat: uniwersalnych właściwościach oraz przemianach materii i energii, a także oddziaływaniach między nimi. Część 2, swoim zakresem obejmuje takie zagadnienia jak: Elektrostatyka, Prąd elektryczny, Elektryczność i Magnetyzm.

Odkryć fizykę 2 Podręcznik dla liceum i technikum


Podręcznik Odkryć fizykę 2 opisuje zjawiska, które są niezbędne w funkcjonowaniu świata i człowieka. Książka do klasy 2 szkoły średniej - Odkryć fizykę 2 odpowiada na pytania dotyczące pola elektrycznego i magnetycznego, wyjaśni, jak działa kondensator i tranzystor, co to jest indukcja elektromagnetyczna oraz siła w polu magnetycznym, kiedy występuje zjawisko oporu elektrycznego, kiedy można zastosować prawo Ohma i wiele innych.

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy


Aby ułatwić uczniom przyswajanie wiedzy, podręcznik Odkryć fizykę 2 został wyposażony o dodatkowe atrakcyjne wskazówki. Znacznik Cele lekcji zawiera krótkie wprowadzenie do tematu zajęć. Element Doświadczenie to czytelnie opisane eksperymenty, które można przeprowadzić i zanalizować we własnym zakresie z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Element Przykład umożliwi zrozumienie nieraz skomplikowanej treści, zawartej w podręczniku Odkryć fizykę 2 poprzez przykład z życia codziennego. Znacznik To najważniejsze pokaże które treści są istotne do zapamiętania. Zakładka Powtórzenie, umieszczona pod każdym rozdziałem w podręczniku Odkryć fizykę 2 pozwoli w sprawny sposób powtórzyć przyswojony materiał, a Zadania powtórzeniowe sprawdzić w praktyce przyswojoną wiedzę. Na koniec wskaźnik Dodatek matematyczny i wyróżnienia wzorów pomoże opanować oraz przypomnieć niezbędne umiejętności matematyczne potrzebne do wykonywania obliczeń fizycznych.

Odkryć fizykę 2 Nowa Era


Podręcznik Odkryć fizykę 2 został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 1001/2/2020.

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Fizyka. Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Odkryć fizykę. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1001/2/2020. Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 2 po podstawówce,  fizyka,  podręcznik
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2020
Wymiary: 170 x 240 mm
Ilość stron: 232
Nr dopuszczenia: 1001/2/2020

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: