MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha, Babiański, Wojciech NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik MATeMAtyka 2 Nowa Era zakres podstawowy to pozycja do kształcenia uczniów liceum i technikum klasy drugiej w zakresie matematyki ogólnej. Książka zawiera podstawowe informacje z obszaru trygonometrii, planometrii, funkcji kwadratowej, wielomianów oraz funkcji wymiennej.

MATeMAtyka 2 Podręcznik dla liceum i technikumTa kluczowa pozycja w procesie nauczania pozwoli przyswoić podstawowe procesy obliczeń. Uczeń znajduje w książce m.in. informacje o tym jak zastosować wzory skróconego mnożenia, co to jest Trójkąt Pascala, poznaje funkcje trygonometryczne, wie jak obliczyć pole trójkąta, zapoznaje się z twierdzeniami sinusa i cosinusa.

Podręcznik MATeMAtyka 2 zawiera elementy ułatwiające naukę poprzez odpowiednio oznaczone fragmenty lub działy. Po każdym dziale uczeń znajdzie zestawy powtórzeniowe i zadania testowe które pozwolą mu utrwalić wiedzę. Element `Sposób na zadanie` daje przepis na rozwiązanie zadania, a zestaw Przed obowiązkową maturą z matematyki pozwala systematycznie przygotować się do egzaminu maturalnego. Poszczególne działania są opatrzone oznaczeniami, które informują o użyciu kalkulatora oraz o przykładach z dowodami.

MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowyKsiążka posiada przejrzyste infografiki, aby łatwiej zrozumieć funkcjonowanie poszczególnych praw matematyki oraz zachęcić do samodzielnych poszukiwań matematycznych.

MATeMAtyka 2 Nowa EraPodręcznik MATeMAtyka 2 został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 971/2/2020.

MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii MAteMATyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 971/2/2020. MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.1/5 ( 31 ocen )
 • 5
  18
 • 4
  5
 • 3
  3
 • 2
  2
 • 1
  3

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Olivka

ilość recenzji:36862

13-09-2021 19:10

Świetnie książka

Czy recenzja była pomocna?

daniel

ilość recenzji:36862

6-09-2021 13:28

fajna książka

Czy recenzja była pomocna?

Mat1

ilość recenzji:36862

20-07-2021 20:17

Książka tragiczna. Zamiast zadań typowo przygotowujących ucznia do złożonych maturalnych zadań, to zawiera treści historyczne i zadania tak banalne, i nie uczące wykorzystywania i budowania strategii matematycznej, która jako jedna z wielu umiejętności jest sprawdzana na tym egzaminie, umiejętności zawartych w podstawie programowej lecz nie do nauczenia się z tej książki. Naprawdę tragedia, że tyle tyle w tej "wspaniałej" książce jest tematów uzupełniających które się 98% ludziom nie przydaje ( pomijając już tak bezmyślnie upchane tematy jak obroty) a wyróżnienia między geometrią płaską a kartezjańską NIE MA. NIE MA tematów takich jak np. równania prostych w postaciach ogólnych, kierunkowych, przez co uczeń nie wie jak ma zrobić dane pod jakimś innym tematem zadanie które tego wymaga. Nie dość, że zadań jest mało, to jeszcze nic z nich nie wyniesie do wysoko punktowanych zadań otwartych. Ta książka w połączeniu z nauczycielem ślepo za nią podążającym skutkuje tragedią i może zdaną maturą, ale 15 lat temu. Przerabianie od początku szkoły średniej zadań maturalnych z uczniami naprawdę pozwala na wysokie wyniki i przystosowanie do tego egzaminu. Nie róbmy tabu z matury aż do 3 bądź 4tej klasy, tylko uczmy ludzi od samego początku to co im jest NIEZBĘDNE i zawarte w PODSTAWIE PROGRAMOWEJ, bo mają wiele na głowie oprócz tego co chcą zdawać. Rozczarowało mnie to dobre wydawnictwo od rewelacyjnych matur próbnych, tak skandalicznie słabą pozycją.

Czy recenzja była pomocna?

beatrix015

ilość recenzji:116

8-09-2020 12:10

Dzięki za realizację zamówienia na czas. Wszystkie podręczniki dotarły ładnie zapakowane. Oby mi tak matma gładko szła....

Czy recenzja była pomocna?

Kasia

ilość recenzji:27

8-09-2020 12:09

Nigdy nie byłam matematycznym geniuszem, jednak ten podręcznik jest przystępny nawet dla humanisty. Polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Agata

ilość recenzji:18

7-09-2020 16:30

Matematyka zawsze była dla mnie wyzwaniem. Nad zadaniami zarywałam noce. Na szczęście zmieniono podręczniki i dzięki przejrzystości powyższej książki, mogę pomóc córce w zmaganiach z tym przedmiotem. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ nie muszę płacić za korepetycje. :D
Super wykonany podręcznik, dużo przykładów i ciekawych zadań.

Czy recenzja była pomocna?

Miro_1975

ilość recenzji:60

7-09-2020 15:30

Książka bardzo dobrze wykonana, nigdzie się nie rozklej ani nie gniecie. Druk bardzo dobrej jakości. Przejrzałem i wydaje się być czytelnie napisana. Dzieciak będzie na pewno zadowolony. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona.

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

ilość recenzji:23

7-09-2020 08:21

Idealny podręcznik dla matematycznych głąbów. Jestem w humanistycznej klasie, a dzięki książkom z serii MATeMAtyka wreszcie zaczęłam rozumieć matmę. Dniami i nocami mogę liczyć funkcje. Już nie boję się matury z matematyki, czekam na nią z niecierpliwością.

Czy recenzja była pomocna?

Surykatka

ilość recenzji:36862

7-09-2020 07:14

Podręcznik w świetnej cenie, miło, że jest opcja zakupienia artykułów tj. zeszyty, ołówki, kredki itp. Mimo, że moje zakupy były naprawdę spore to wysyłka dotarła bardzo szybko. Na pewno jeszcze zrobię u Państwa zakupy. Gorąco polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Aga

ilość recenzji:44

4-09-2020 15:25

Podręcznik posiada przejrzysty układ treści i wyczerpująco opisuje wszystkie poruszane zagadnienia. Na pewno będzie doskonałą pomocą również dla uczniów, którym nauka matematyki przychodzi troszkę trudniej.
W sklepie udało mi się zakupić wszystkie potrzebne podręczniki po bardzo dobrych cenach, polecam, na pewno jeszcze tu wrócę.

Czy recenzja była pomocna?

Mirek

ilość recenzji:36862

4-09-2020 15:22

Firma szybko zrealizowała dostawę, bez problemów, towar w dobrym stani

Czy recenzja była pomocna?

Wojtek

ilość recenzji:80

4-09-2020 14:55

Ogólnie nie umiem w liczby, ale dzięki podręcznikowi nie umiem trochę mniej. Trochę to znaczy tyle, że spokojnie zaliczę całe technikum. Książka wygląda na solidną, więc pewnie przetrwa całą moją edukację w technikum (mocno wierzę, że będzie to równo 5 lat.).
Wysyłka szybka i solidna, cena spoko. Polecam.

Czy recenzja była pomocna?

adzixoxo

ilość recenzji:35

4-09-2020 14:42

Bardzo dobra cena podręcznika. Wszystko zgodne z opisem, książka trafiła do mnie bardzo szybko. Miła i szybka obsługa. Nie mam zastrzeżeń. Polecam ten sklep

Czy recenzja była pomocna?

Zuzkor

ilość recenzji:36862

4-09-2020 14:40

Po raz kolejny Gandalf nie zawiódł. Od lat zamawiam u nich podręczniki i za każdym razem otrzymuję produkt w idealnym stanie, wszystkie przyszły terminowo

Czy recenzja była pomocna?

Piotrek u

ilość recenzji:36862

20-08-2020 20:53

jhhh

Czy recenzja była pomocna?