MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jerzy Janowicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

podręcznik

MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - opis produktu:

`Zbiór zadań` dla zakresu podstawowego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera gotowe zestawy różnorodnych zadań do pracy na lekcji i w domu. Dzięki zadaniom typu maturalnego po każdym dziale umożliwia przygotowanie się do matury już od klasy 1.

- Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości, a zadania z przykładowymi rozwiązaniami ułatwiają samodzielną pracę.
- Różnorodne zadania w całym zbiorze - ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia - sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału.
- Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań.
- Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu.
- Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii MAteMATyka. MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.